منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Xbox Series S در بهترین حالت خود با بیش از 100 دلار اشتراک رایگان عرضه می شود

Xbox Series S در بهترین حالت خود با بیش از 100 دلار اشتراک رایگان عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Series S در بهترین حالت خود با بیش از 100 دلار اشتراک رایگان عرضه می شود

Xbox Series S در بهترین حالت خود با بیش از 100 دلار اشتراک رایگان عرضه می شود

گرفتن Xbox Series X هنوز هم گاهی اوقات می تواند کمی چالش برانگیز باشد، اما برادر مقرون به صرفه تر آن، ایکس باکس سری اس، به راحتی در اکثر خرده فروشان بزرگ یافت می شود. افزایش در دسترس بودن آن منجر به معاملات خوبی در ماه های اخیر شده است، از جمله معامله فعلی در Best Buy – که سه ماه Game Pass Ultimate را به صورت رایگان با خرید شما ارائه می دهد.

نه تنها Best Buy برای یک Game Pass سه ماهه بسته بندی شده است، بلکه یک اشتراک 30 روزه رایگان برای fuboTV و یک اشتراک سه ماهه برای Apple TV + نیز دریافت خواهید کرد. Game Pass Ultimate معمولاً 45 دلار برای سه ماه هزینه دارد، fuboTV 70 دلار در ماه قیمت دارد و Apple TV + برای سه ماه 15 دلار است. بنابراین با سری S اشتراک هایی به ارزش بیش از 100 دلار دریافت می کنید.

اگر تازه وارد Game Pass هستید، ابتدا باید تراکنش فعلی مایکروسافت را قبل از وارد کردن کد اشتراک سه ماهه خود بازخرید کنید. مایکروسافت در حال حاضر یک Game Pass Ultimate سه ماهه را با مجموع تنها 1 دلار ارائه می دهد. این بدان معناست که شما اساساً شش ماه دسترسی رایگان به Game Pass Ultimate خواهید داشت.

Xbox Game Pass تنها در طول سال ها رشد کرده است و صدها بازی در کاتالوگ آن وجود دارد. در واقع، TMNT: Shredder’s Revenge در اولین روز پلتفرم هفته گذشته منتشر شد و به شما چیزی کاملاً جدید می دهد تا در Series S خود بررسی کنید. اشتراک Game Pass Ultimate شما همچنین به شما امکان دسترسی به بازی های رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه را از طریق ابر می دهد. جریان – که برداشت پول خود را از خرید شما آسان تر می کند.

Xbox Series S بسیار مقرون به صرفه تر از X Series است و فقط 300 دلار قیمت دارد. مکان‌های انتخاب شده برای بهترین خرید پیشنهاد تحویل در همان روز را می‌دهند یا می‌توانید ارسال رایگان را انتخاب کنید، که می‌تواند آن را از روز پنجشنبه به شما تحویل دهد.

اگر در بازار Xbox Series X هستید، مایکروسافت در حال حاضر این کنسول را با قیمت 500 دلار در انبار دارد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.