منو سایت

Xbox Series S تنها با قیمت 255 دلار به فروش می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Series S تنها با قیمت 255 دلار به فروش می رسدXbox Series S تنها با قیمت 255 دلار به فروش می رسد

اگر به Xbox Series S علاقه مند هستید، اکنون زمان خرید است. اگر کدهای تبلیغاتی 40765 و 29767 را وارد کنید، Staples Xbox Series S را با قیمت 255 دلار در انبار دارد (با تشکر Wario64). بنا به دلایلی می توانید از دو کد کوپن در یک تراکنش استفاده کنید که باعث کاهش 45 دلاری قیمت می شود. این بهترین معامله ای است که تاکنون برای Xbox Series S دیده ایم. احتمالاً خیلی سریع فروخته می شود یا شاید Staples کدهای کوپن را خاموش کند.

و بله، ما نمی دانستیم که Staples – فروشگاه لوازم اداری – کنسول های Xbox را نیز حمل می کند. خیلی باحاله Staples تحویل رایگان یک تا دو روزه را برای سری S ارائه می دهد، یا در صورت وجود می توانید کنسول را از فروشگاه محلی خود تحویل بگیرید.

یافتن Xbox Series S در چند ماه گذشته بسیار ساده‌تر بوده است. تقریباً همیشه در خرده فروشان بزرگ از جمله آمازون موجود است. چند هفته پیش شاهد اولین معامله برای سری S در Woot بودیم که قیمت آن را به 280 دلار کاهش داد. با این حال، اگر ببینیم سری S به زودی با قیمت کمتر از 255 دلار در دسترس خواهد بود، شگفت زده خواهیم شد.

از سوی دیگر، Xbox Series X بسیار کمیاب است. در سال 2022 شاهد تکمیل شدن زیاد نبودیم. در طول تعطیلات، حداقل چند بار در هفته سری X را در انبار مشاهده می‌کردیم، اما امروزه به ندرت می‌توان آن را (خارج از بسته‌های گران قیمت) حتی یک بار در هفته دید. امیدواریم این روند به زودی شکسته شود. مطمئن شوید که ردیاب بازیابی Xbox Series X ما را بررسی کرده اید، زیرا هر بار که بازیابی جدیدی اعلام می شود آن را به روز می کنیم.