منو سایت

Xbox Game Pass NBA 2K22 را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Game Pass NBA 2K22 را اضافه می کند

Xbox Game Pass NBA 2K22 را اضافه می کند

کتابخانه Xbox Game Pass همچنان در حال رشد است و آخرین نسخه NBA 2K22 از 2K Sports است. این آخرین ورودی در مجموعه بسکتبال حرفه ای است که در ابتدا در سپتامبر 2021 منتشر شد.

زمان ورود NBA 2K22 به Game Pass احتمالا تصادفی نیست، زیرا پلی آف NBA در دنیای واقعی در حال انجام است که منجر به جهش در محبوبیت بسکتبال حرفه ای به طور کلی می شود. بنابراین منطقی است که 2K بخواهد از این مزیت استفاده کند و افراد بیشتری را وادار به بازی NBA 2K22 (و خرج کردن آن) کند.

بر خلاف ماهنامه معمولی Xbox Game Pass، مایکروسافت و 2K مدتی پیش NBA 2K22 را برای Game Pass معرفی نکردند – امروز 28 آوریل به طور ناگهانی اعلام و منتشر شد.

امروز همچنین Bugnsnax و Unsouled Game Pass راه اندازی می شود. NBA 2K22 تنها جدیدترین عنوان ورزشی مشهوری است که در این ماه پس از انتشار در اولین روز از MLB The Show 22 در تاریخ 5 آوریل، وارد Game Pass شد. Xbox Game Pass برای ماه می 2022 هنوز اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه ماه تقریباً به پایان رسیده است، باید به زودی این اتفاق بیفتد.

از دیگر اخبار مربوط به بازی های ورزشی جدید که به سرویس اشتراک می آیند، فیفا 22 در ماه می 2022 به پلی استیشن پلاس اضافه می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.