منو سایت

Xbox Game Pass به زودی یک روز دیگر در راه است، Shredders، در 17 مارس

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Game Pass به زودی یک روز دیگر در راه است، Shredders، در 17 مارس

Xbox Game Pass به زودی یک روز دیگر در راه است، Shredders، در 17 مارس

توسعه دهنده FoamPunch اعلام کرد که Shredders، یک بازی اسنوبورد با ظاهری جذاب، در 17 مارس عرضه خواهد شد. این بازی در اولین روز عرضه Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود، در حالی که روی Steam نیز عرضه می شود.

برای آن‌هایی که به‌تازگی عقب‌نشینی می‌کنند، Shredders بازیکنانی را دارد که برای یک مکان در یک رویداد ویژه با دعوت به اسنوبرد رقابت می‌کنند. بازی دارای یک جهان باز با خطوط زیاد و یک خردکن است.

“هیچ بازی اسنوبورد تا به حال این سطح از کنترل را نداشته است. توسعه دهنده می گوید: کنده کاری، روغن کاری، ترفندهای تنظیم و احساس شنا روی گرد و غبار تازه شگفت انگیز است. این بازی همچنین دارای چند نفره آنلاین است، بنابراین بازیکنان می‌توانند تجربه حضور در یک کوه واقعی با دیگران را داشته باشند.

Shredders شامل تعدادی تخته حرفه ای از جمله جیمی اندرسون، کوین باکستروم، آرتور لونگو، لیان پلوسی، جیل پرکینز و زیب پاول و غیره است. اعتبار بازی به تجهیزات برندهایی مانند Burton، K2، The North Face، Vans و Volcom نیز کشیده شده است.

همچنین یک موسیقی متن اصلی توسط جنیفور تهیه کننده بلژیکی وجود دارد. آلبوم Nowhere, Now Here در 18 مارس در همه جا با موسیقی منتشر می شود.

Shredders تنها یکی از معدود بازی‌هایی است که در ماه مارس به Game Pass عرضه می‌شوند – Guardians of the Galaxy نیز در این ماه به کاتالوگ می‌روند. برای کسب اطلاعات بیشتر، طیف کامل Game Pass برای مارس 2022 را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.