منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Xbox Game Pass به زودی پخش جریانی را برای عناوین خارج از بازی اضافه کنید

Xbox Game Pass به زودی پخش جریانی را برای عناوین خارج از بازی اضافه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox Game Pass به زودی پخش جریانی را برای عناوین خارج از بازی اضافه کنید

مشترکین Xbox Game Pass Ultimate به زودی می‌توانند مجموعه‌ای از بازی‌های شخصی Xbox را به دستگاه‌های دیگر پخش کنند – بله، این بدان معناست که بازی‌هایی که در کتابخانه Xbox Game Pass نیستند بالاخره با فضای ابری سازگار خواهند شد.

این ویژگی جدید که در 9 ژوئن اعلام شد، هنوز تاریخ انتشار ندارد، اما مایکروسافت در تلاش است تا آن را تا پایان سال در دسترس قرار دهد. مایکروسافت گفته است که به شما امکان می‌دهد بازی‌های «انتخابی» را که در اختیار دارید خارج از کتابخانه Game Pass بازی کنید، که ممکن است به این معنی باشد که برخی هنوز روی میز نیستند، اما ما را به آینده‌ای نزدیک‌تر می‌کند که در آن همه بازی‌های شما در هر زمان و هر مکان در دسترس هستند. . این همچنین در مورد موقعیت‌هایی صدق می‌کند که بازی‌هایی مانند Destiny 2 که می‌توانستند در فضای ابری از طریق Game Pass برای مدت زمان مشخصی اجرا شوند، از سرویس حذف می‌شوند و بنابراین به عنوان یک بازی ابری حذف می‌شوند.

در Game Pass نیست؟  ممکن است همچنان بتوانید آن را پخش کنید.
در Game Pass نیست؟ ممکن است همچنان بتوانید آن را پخش کنید.

این ابتکار همراه با برنامه هایی برای ارائه پشتیبانی از Xbox Game Pass در تلویزیون های هوشمند سامسونگ 2022 تا پایان ژوئن اعلام شد. فرض بر این است که این تنظیمات از بازی‌هایی که از طریق حساب Xbox خود دارید پشتیبانی می‌کند و در اواخر سال جاری در دسترس خواهد بود.

معرفی کامل بازی های Xbox & Bethesda در تاریخ 12 ژوئن در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET برگزار می شود. این شامل اعلان‌ها و اخبار از طیف گسترده‌ای از استودیوهای شخص اول و شخص ثالث خواهد بود، و ویترین گسترده‌ای از غواصی‌ها و مصاحبه‌ها در 14 ژوئن پخش خواهد شد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.