منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Xbox 20 سالگی خود را در اسکاتلند با یک کنترلر منحصر به فرد تارتان جشن می گیرد

Xbox 20 سالگی خود را در اسکاتلند با یک کنترلر منحصر به فرد تارتان جشن می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Xbox 20 سالگی خود را در اسکاتلند با یک کنترلر منحصر به فرد تارتان جشن می گیرد

به مناسبت بیستمین سالگرد عرضه کنسول اصلی ایکس باکس در اسکاتلند، مایکروسافت این مناسبت را با مجموعه ای از کنترلرهای منحصر به فرد جشن گرفت.

این طرح با طرح تارتان سفارشی توسط گوردون نیکلسون کیلت‌مکر و بافته‌شده توسط Lochcarron، قدیمی‌ترین کارخانه بافندگی اسکاتلند، شامل پنج رنگ است که برای بازتاب رنگ‌های رسمی برند Xbox طراحی شده‌اند.

تارتان همچنین روی پلاستیک چاپ نمی شود، زیرا مواد واقعی روی کنترلر Xbox قرار می گیرد تا دستگاهی منحصر به فرد و با طراحی پیچیده ایجاد شود. همانطور که تیم Lochcarron توضیح داد، این طراحی نشان داد که پلی قانع کننده بین تاریخ باستانی اسکاتلند و فرهنگ بازی مدرن آن است.

طرفداران Xbox UK که علاقه مند به خرید کنترلر هستند، می توانند در یک قرعه کشی در کانال های اجتماعی Xbox UK شرکت کنند تا شانس برنده شدن در آن را داشته باشند.

اگر دید می توانست بکشد.
اگر دید می توانست بکشد.

آلبوم عکس

این تنها سخت‌افزار منحصربه‌فردی نیست که مایکروسافت اخیراً سفارش داده است، زیرا این شرکت تصمیم گرفت عرضه Sonic the Hedgehog 2 را در سینماها با کنترل‌کننده‌های رنگارنگ و ترسناک تزئین شده با خز تقلبی جشن بگیرد. هیچ یک از این طراحی ها به اندازه کنترلر Xbox مقاوم در برابر چربی که برای تبلیغ عرضه کنسول PUBG در سال 2018 استفاده شد، بادوام نخواهد بود.

در اخبار بیشتر از مایکروسافت، این شرکت دلایل زیادی برای جشن گرفتن دارد، زیرا به تازگی رکورد درآمد جدیدی را به ثبت رسانده است. بخش ایکس باکس در آخرین سه ماهه مالی خود که در 31 مارس به پایان رسید، مجموع درآمد 3.74 میلیارد دلاری را به ثبت رساند – 6 درصد بیشتر از سال قبل.