WoW Shadowlands Mythic World اولین مسابقه برای مقبره اولین ها پس از 18 روز طاقت فرسا به پایان می رسد.

WoW Shadowlands Mythic World اولین مسابقه برای مقبره اولین ها پس از 18 روز طاقت فرسا به پایان می رسد.

WoW Shadowlands Mythic World اولین مسابقه برای مقبره اولین ها پس از 18 روز طاقت فرسا به پایان می رسد.

مسابقه برای اولین انجمن World of Warcraft که آخرین حمله افزونه Shadowlands را در بالاترین درجه سختی کامل می کند، سرانجام به پایان رسید و گنگ بود.

اکثر مسابقات WoW Mythic World First حدود یک هفته آزمایش تقریبا ثابت توسط بهترین انجمن های جهانی WoW طول می کشد. این مورد در مورد دو حمله قبلی در Shadowlands بود. مسابقه برای سرنگون کردن Jailer و تکمیل مقبره اولین سختی اسطوره‌ای ۱۸ روز طاقت‌فرسا به طول انجامید، و در نهایت این پیروزی با حمله دو تانک، پنج شفا دهنده و ۱۳ DPS به اتحادیه اروپا Echo رسید. Echo همچنین ادعا می کند که اولین حمله در جهان در حمله قبلی، Sanctum of Domination است.

مهم است که به یاد داشته باشید که این پیاده روی در پارک نیست. بهترین تیم‌هایی که برای عنوان قهرمانی جهان رقابت می‌کنند، تقریباً دائماً برای کسب عنوان قهرمانی بازی می‌کنند. بازیکنان این اصناف از 8 مارس 16 ساعت در روز بازی می کنند. این واقعیت که مسابقه بیش از دو هفته و نیم طول کشید به این معنی است که همه بازیکنان درگیر احتمالا خسته شده اند. نایب قهرمان فعلی Sepulcher of the First Ones، Liquid، در آخر هفته پس از پیروزی اکو استراحت کرد و دلیل آن خستگی ذهنی بود. آنها در این هفته تلاش خواهند کرد تا زندانی را شکست دهند.

یکی دیگر از چروک‌هایی که مهاجمان افسانه‌ای این بار باید با آن دست و پنجه نرم می‌کردند، این واقعیت بود که مکانیک سه رئیس آخر حمله تا حد زیادی یک راز بود. بازیکنان معمولاً می‌توانند حملات و مکانیک‌های آینده را در منطقه آزمایش عمومی بازی آزمایش کنند، اما بلیزارد عمداً پیش از شروع بازی PTR Lords of Dread، Rygelon و Jailer را رد کرد. این بدان معناست که اصناف برای تدوین برنامه های خود باید بر داده ها و اطلاعات ناقص تکیه می کردند.

حتی باس‌های PTR مانند هالوندروس به مهاجمان اجازه می‌دهند تا برای پول خود فرار کنند، در حالی که Liquid قبل از اینکه رئیس در نهایت شکست بخورد، 357 تلاش انجام داد. خود زندانی یک مرحله مخفی داشت که تنها پس از کاهش قدرت رئیس به 10٪ HP فاش شد، که وقتی مسابقه شروع به کاهش کرد، اصناف چالش دیگری را برای غلبه بر آن ایجاد کرد. تلاش های Echo 277 توسط Jailer طول کشید تا در نهایت عنوان جهانی را بدست آورد.

اگرچه مسابقه طولانی تر از حد معمول بود، اما مسابقات جهانی اول طولانی تر بود. در اوایل سال 2017، تیم 19 روز طول کشید تا Kil’jaeden را در یک دشواری اسطوره ای شکست دهد. Sepulcher of the First Ones آخرین حمله Shadowlands است و در حالی که بازی فصل 4 را دریافت می کند، که حملات قبلی را تغییر می دهد، احتمالا مدتی تا یک مسابقه جهانی جدید باقی خواهد ماند. بلیزارد از افزونه بعدی WoW در 19 آوریل رونمایی خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.