منو سایت

WoW Shadowlands Final Raid Cinematic یک تهدید بزرگتر است و نه خیلی بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW Shadowlands Final Raid Cinematic یک تهدید بزرگتر است و نه خیلی بیشتر

WoW Shadowlands Final Raid Cinematic یک تهدید بزرگتر است و نه خیلی بیشتر

یک فیلم جدید در این بازی که در پایان آخرین حمله به افزونه Shadowlands World of Warcraft در حال پخش است، اهداف واقعی پشت هدف دیرینه Jailer برای بازنویسی واقعیت را آشکار می کند و به جرات می توان گفت که بیش از یک تعداد کمی از هواداران ناراضی هستند.

سه باس آخر برای حمله به مقبره اوایل امروز باز شدند. بر خلاف اکثر حملات، آخرین مسابقات آخرین حمله بازی برای یک هفته دیگر قفل شد و در منطقه آزمایش عمومی بازی مورد آزمایش قرار نگرفت. این بدان معنی بود که بازیکنان بدون اینکه بدانند چه اتفاقی خواهد افتاد وارد مسابقه شدند، که منجر به گمانه‌زنی‌های افسارگسیخته در مورد برنامه‌های جیلر، اینکه پایان حمله می‌تواند برای تمدیدات بعدی چه معنایی داشته باشد، و موارد دیگر شد. با این حال، به نظر می رسد که پاسخ این است که اکثر بازیکنان مایلند Shadowlands را پشت سر بگذارند. اسپویلرهای زیر.

در این فیلم که در پایان حمله پخش می شود، زندانی که با نام زووال نیز شناخته می شود، شکست می خورد. او روی زانوهایش وقایعی را به یاد می آورد که منجر به اخراجش شد، از جمله خاطره زمانی که پریموس از او پرسید که چه چیزی باعث شد زووال به سرزمین سایه ها خیانت کند و سعی کند چرخه زندگی پس از مرگ را برعکس کند. پاسخ او؟

زووال با سرکشی گفت: “فضای تقسیم شده از آنچه در پیش است زنده نخواهد ماند.” او سپس به زمان حال محو می شود، و با یک پاکت مکانیکی از خود سابقش جایگزین می شود. پورتال سرزمین سایه ها در بالای ارگ تاج یخی بسته می شود. پایان فیلم.

اگر بازیکنان امیدوار به ایده ای بودند که بسط بعدی بازی آنها را به کجا می برد (که در 19 آوریل رونمایی می شود)، این سینما ناامید کننده بود. اما همچنین یک پایان ضد یائسگی به آنچه که به طور گسترده مورد علاقه افراد شرور و به طور کلی گسترش بود، به ارمغان می آورد.

Zovaal مدت‌هاست که به عنوان بهترین مرد بد مورد ستایش قرار می‌گیرد، و بلیزارد این شخصیت را به مغز واقعی پشت بخش‌های عظیم دانش وارکرفت تبدیل می‌کند، از آرتاس، که تبدیل به کینگ لیچ می‌شود، تا ایجاد لژیون سوزان که ویرانگر سیاره است. بازیکنان مدت‌هاست که به این فکر می‌کنند که انگیزه‌های واقعی شخصیت در نتیجه چیست. به هر حال، نقشه بزرگ و بد Zovaal برای شطرنج 4 بعدی، ایجاد یک شرور تا به حال ناشناخته است که در پشت صحنه منتظر است (نقشی که خود زندانی برای بسیاری از برنامه‌های الحاقی بازی می‌کند) که به نظر می‌رسد به چیزی که از نظر تئوری ممکن است شرور جالبی بوده باشد، آسیب برساند.

در عوض، زندانی در نگاه اول چیزی بیش از گامی به سوی دشمنی بزرگتر و بدتر نیست، که این واقعیت را که او اکنون به طور جدایی ناپذیر با نقاط برجسته دنیای وارکرفت پیوند خورده است، برای طرفداران ناامیدکننده تر می کند.

فیلمی که سرنوشت زووال را فاش می‌کند، تنها یکی از دو فیلمی است که در هنگام حمله به مقبره اول ساخته شد، دیگری مربوط به پادشاه اتحاد است که آندوین رین را به حامیان زووال تبدیل کرد. این سینما همچنین باعث شد تا طرفداران بیشتر بخواهند، مخصوصاً از نظر نحوه برخورد او با شرور کلاسیک Warcraft Arthas.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.