منو سایت

WoW Shadowlands Datamine آینده سیلوانا را فاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW Shadowlands Datamine آینده سیلوانا را فاش می کند

WoW Shadowlands Datamine آینده سیلوانا را فاش می کند

از زمانی که بازیکنان در حمله ماقبل آخر به World of Warcraft Shadowlands، سیلوانا را شکست دادند، در این فکر بودند که در پایان چه اتفاقی برای این شخصیت خواهد افتاد. او اساساً به کل آزروت و حتی جناح خودش خیانت کرد تا در خدمت زندانی باشند. اکنون، به لطف داده های یک پایان داستان، طرفداران ایده ای از سرنوشت سیلوانا دارند.

Wowhead داده‌هایی را از تعدادی نشانه‌های صوتی از پایان کمپین Zereth Mortis استخراج کرده است که انتظار می‌رود هفته آینده در نسخه زنده بازی عرضه شود. سرنخ‌های صوتی تمام داستان با هیچ بخشی از تخیل نیستند، اما تصویر کاملاً واضحی از آنچه برای سیلوانا اتفاق می‌افتد و اینکه چه کسی مسئول مجازات او است را ترسیم می‌کند. اسپویلرهای زیر.

در حال پخش: World Of Warcraft: Shadowlands – تریلر تریلر فیلم

همانطور که در خطوط صوتی مشخص شد، به نظر می رسد که رهبران آزروت خوشحال هستند که سرنوشت سیلوانا را به تیراندا، رهبر الف های شب می سپارند. به هر حال، سیلوانا با سوزاندن خانه آنها Teldrassil و شروع یک جنگ تمام عیار با Alliance، که نیروی محرکه توسعه Battle for Azeroth بازی بود، علیه الف های شب نسل کشی کرد. این مرگ به دستور سیلوانا فقط برای فرستادن افراد بیشتری به زندانبان و کمک به اجرای نقشه های او بود. با توجه به تمام موارد فوق، تیراندا شاید مناسب ترین فرد برای اجرای عدالت در مورد آنچه سیلوانا انجام داده است باشد.

تیراند خاطرنشان می کند که در حالی که به نظر می رسد سیلوانا اکنون از اعمال خود پشیمان است (به لطف داستان کمی پیچیده مربوط به بازگشت بخشی از روح او)، با توجه به تمام جنایاتی که مرتکب شده است، آرامشی برای ملکه Banshee وجود نخواهد داشت. به نظر می رسد تیراندا به جای یک مرگ رحمت آمیز یا یک اعدام طولانی مدت ایده دیگری برای سیلوانا در سر دارد.

تیراندا به سیلوانا می گوید: «در زیر خمیر قرار دارد. «هر روحی که در اعماق خود گم شده، خیانت شده یا محکوم، باید پیدا شود و نزد داور فرستاده شود. شما در آنجا زیر نظر دوریتور کار خواهید کرد. در اینجا نحوه تجدید به قربانیان خود آورده شده است.

به نظر می رسد سیلوانا سرنوشت خود را می پذیرد و می گوید: “اعمال من فقط از آن من بود و من عواقب آنها را می پذیرم” و انتظار رحمت ندارد. سیلوانا پس از گسترش‌های فراوان یکی از آنتاگونیست‌های اصلی بازی و ارتکاب جنایات غیرقابل توصیفی که تقریباً به نابودی کل Azeroth کمک کرد، محکوم به سرگردانی در تاریکی Mau در جستجوی تمام ارواح گمشده‌ای که به آنجا فرستاده می‌شود.

بسیاری از طرفداران، به ویژه بازیکنان آلیانس، مدتهاست که نگران این هستند که بلیزارد برای خرید سیلوانا تلاش کند و او از مجازات مناسب برای هر کاری که انجام می دهد اجتناب کند. اگرچه او را حبس نمی کنند یا تبر رئیس را به او نمی دهند، اما مجبور بودن به دور برزخ برای جستجوی ارواح کسانی که به ناحق کشته است تا صدها یا هزاران سال طول بکشد، مجازات مناسبی به نظر می رسد، حتی اگر چنین نباشد. بنابراین نتیجه ای است که برخی از بازیکنان اتحاد دوست دارند ببینند.

در حالی که World of Warcraft Shadowlands جدیدترین پچ محتوایی خود را با Eternity’s End دریافت کرد، هنوز هم تاریخچه ای در قسمت پایانی پچ 9.2 و در نهایت در پچ 9.2.5 وجود دارد که برای اولین بار بازی جناحی را در MMORPG معرفی می کند. Shadowlands همچنین فصل 4 را دریافت خواهد کرد که شامل سیاهچال هایی از افزونه های قدیمی است. بلیزارد در تاریخ 19 آوریل از الحاقیه بعدی بازی رونمایی خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.