منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • WoW Cross-Faction Guilds با خطای PTR ممکن شد، اما انتظار نداشته باشید که رسمی شود

WoW Cross-Faction Guilds با خطای PTR ممکن شد، اما انتظار نداشته باشید که رسمی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW Cross-Faction Guilds با خطای PTR ممکن شد، اما انتظار نداشته باشید که رسمی شود

WoW Cross-Faction Guilds با خطای PTR ممکن شد، اما انتظار نداشته باشید که رسمی شود

زمانی که بلیزارد اعلام کرد که World of Warcraft از گروه‌های مختلف در پچ 9.2.5 آینده پشتیبانی می‌کند، مشخص شد که این ویژگی حداقل در هنگام راه‌اندازی شامل توانایی بازیکنان Alliance و Horde برای فراخوانی یک انجمن واحد نمی‌شود. . با این حال، این واقعیت کوچک بازیکنان را در منطقه آزمایش عمومی بازی متوقف نکرد، آنها متوجه شدند که چگونه اصناف بین جناح ها را به دلیل یک اشتباه به واقعیت تبدیل کنند.

همانطور که توسط سازنده محتوای WoW کشف شد MrGM (از طریق Wowhead)، ورود به سیاهچال نمونه یا حمله به PTR با عضوی از جناح دیگر در حالی که منشور انجمن را در اختیار دارید، امکان ایجاد یک صنف متقابل را فراهم می کند. این به این دلیل است که بازی همه منظوره با بازیکنانی که از ویژگی متقابل جدید استفاده می‌کنند به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویی همه آنها از یک جناح هستند در حالی که در یک نمونه، اجازه می‌دهد منشور انجمن جدید توسط اعضای جناح مقابل امضا شود. به نظر می رسد تنها اعضای جناح مقابل که به این روش ثبت نام می کنند می توانند به صنف بپیوندند و تابع عادی دعوت صنفی فقط برای اعضای همان فراکسیون کار می کند.

در حال پخش: تریلر فیلم افزونه World of Warcraft – Dragonflight

این باگ بدون شک قبل از انتشار کامل پچ 9.2.5 برطرف خواهد شد، اما همچنان یک ویژگی بالقوه را نشان می دهد که بسیاری از طرفداران امیدوارند در نهایت به یک واقعیت رسمی تبدیل شود. چندی پیش، گروه بندی با اعضای جناح دشمن چیزی بیش از یک رویای باورنکردنی نبود، اما توانایی اعضای Horde و Alliance برای بازی با هم در روابط دوستانه بالاخره به زودی اتفاق می افتد. به نظر می رسد گام طبیعی بعدی، حمایت از کراس فکشن ها کمی بیشتر برای اجازه دادن به اصناف متقابل باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است مدتی طول بکشد تا بلیزارد آماده عبور از آن پل شود. همانطور که یون هازیکوستاس، کارگردان بازی WoW در مصاحبه‌های خود گفت، درها برای احتمال وجود اصناف بین جناح‌ها باز است، اما بلیزارد می‌خواهد با بازخورد هدایت شود و از تصمیم خود مطمئن شود، زیرا هیچ راهی برای معکوس کردن عملکرد وجود ندارد. محدودیت ها برداشته شد.

پچ 9.2.5 در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد، اما انتظار می رود به زودی از راه برسد. پس از انتشار، از جناح های مختلف و محتوای داستانی جدید پشتیبانی می کند که به عنوان پایانی برای گسترش Shadowlands عمل می کند. او همچنین فصل 4 Shadowlands را ارائه خواهد کرد که حملات قبلی از Shadowlands و همچنین سیاه چال‌های افسانه‌ای از الحاقات قدیمی مانند Legion و Warlords of Draenor را مجدداً مرتبط می‌سازد.

فصل 4 و پچ 9.2.5 به جذب طرفداران برای انتشار افزونه بعدی بازی، Dragonflight کمک می کند که تاریخ انتشار رسمی ندارد، اما شایعه شده است که در حدود مارس 2023 خواهد آمد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.