منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • WoW یک گزینه دسترسی هوشمند جدید برای بازیکنانی که تحت تأثیر دریازدگی قرار گرفته اند دریافت می کند

WoW یک گزینه دسترسی هوشمند جدید برای بازیکنانی که تحت تأثیر دریازدگی قرار گرفته اند دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW یک گزینه دسترسی هوشمند جدید برای بازیکنانی که تحت تأثیر دریازدگی قرار گرفته اند دریافت می کند

WoW یک گزینه دسترسی هوشمند جدید برای بازیکنانی که تحت تأثیر دریازدگی قرار گرفته اند دریافت می کند

دو سیاه چال World of Warcraft یک گزینه دسترسی جدید برای بازیکنانی که از دریازدگی رنج می برند دریافت می کنند و این به روشی منحصر به فرد در بازی انجام می شود.

در حال حاضر دو سیاهچال به نام‌های Grimrail Depot و Maw of Souls وجود دارد که بلیزارد به دلیل متحرک شدن عناصر پس‌زمینه، آنها را به عنوان عامل بیماری حرکتی تشخیص داده است. سیاه چال Warlords of Draenor Grimrail Depot دارای بازیکنانی است که در قطاری با عناصری که در پس‌زمینه نزدیک می‌شوند سفر می‌کنند، در حالی که سیاه‌چال Maw of Souls در پس‌زمینه لژیون، دریاهای طوفانی و طوفانی را به تصویر می‌کشد.

همانطور که در یک ویدیوی جدید توضیح داده شده است، پچ 9.2.5 یک ارائه دهنده جدید NPC را در ابتدای این سیاهچال ها معرفی می کند، Motion Sick Peon. این NPC جوشانده مخصوصی را به قیمت 1 مس به فروش می رساند که عناصر پس زمینه متحرک را در سیاهچال ها غیرفعال کرده و ثابت را جایگزین آنها می کند.

بلیزارد این رفع را به عنوان یک راه حل یکبار مصرف توصیف می کند، اما به دنبال مناطق دیگری در بازی است که عنصر غیرفعال کردن حرکت جدید ممکن است در آن قابل اجرا باشد. این تغییر زمانی رخ می دهد که بلیزارد در نظر دارد Grimrail Depot را به عنوان بخشی از فصل 4 آینده Shadowlands اضافه کند، که سیاهچال هایی از افزونه های قدیمی را به عنوان بخشی از محدوده فصلی Mythic + Dungeon اضافه می کند. طرفداران می توانند رای دهند که کدام دو Warlords of Draenor dungeons در فصل 4 قرار می گیرند و Grimrail Depot در حال حاضر با 40 درصد آرا یکی از برگزیدگان است.

این اولین بار نیست که بلیزارد گزینه های دسترسی جدید را به حافظه اخیر خود اضافه می کند. WoW در سال گذشته تعدادی از ویژگی‌های دسترسی جدید را دریافت کرد، زمانی که بلیزارد رونویسی گفتار به متن، رونویسی متن به گفتار، روایت چت متنی و گزینه‌های کنترل نور و کنتراست جدید را معرفی کرد. بلیزارد همچنین در اوایل سال 2020 پشتیبانی کنترلر را برای WoW به نام مقرون به صرفه بودن معرفی کرد.

علاوه بر این گزینه دسترسی جدید، Patch 9.2.5 همچنین برای اولین بار پشتیبانی بین‌افکسلی از WoW را به همراه خواهد داشت و به بازیکنان Horde و Alliance اجازه می‌دهد تا برای محتوای گروهی مانند سیاه‌چال‌ها و حمله‌ها متحد شوند. بلیزارد از افزونه بعدی WoW در 19 آوریل رونمایی خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.