منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • WoW: مطالعه کلاسیک Wrath Of The Lich King به ریزتراکنش های احتمالی اشاره می کند

WoW: مطالعه کلاسیک Wrath Of The Lich King به ریزتراکنش های احتمالی اشاره می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WoW: مطالعه کلاسیک Wrath Of The Lich King به ریزتراکنش های احتمالی اشاره می کند

WoW: مطالعه کلاسیک Wrath Of The Lich King به ریزتراکنش های احتمالی اشاره می کند

به نظر می‌رسد نسخه «کلاسیک» World of Warcraft Wrath of the Lich King در سال 2008 روی نقشه وجود دارد، و مطالعه جدیدی از بلیزارد نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند پس از معرفی رسمی بازی انتظار چه تراکنش‌هایی را داشته باشند.

به گفته Wowhead، برخی از بازیکنان اخیراً نظرسنجی دریافت کردند که در آن نظر آنها را در مورد تعدادی از موارد اضافه شده به “بسته بعدی World of Warcraft Classic” و اینکه هر کدام به عنوان بخشی از یک بسته پولی ارائه شوند چقدر جذاب خواهند بود، دریافت کردند. این نظرسنجی به ارتقای شخصیت به سطح 68، ارتقای شخصیت به‌ویژه برای شخصیت‌های جدید Death Knights، مونتاژهای مورد استفاده در نسخه‌های کلاسیک و فعلی WoW Live، انتقال شخصیت، حیوانات خانگی اختصاصی و موارد دیگر اشاره می‌کند.

در حال پخش: تریلر World of Warcraft Classic: Burning Crusade Reveal | BlizzCon 2021

این مطالعه به ارائه دو بسته احتمالی مکمل‌ها ادامه می‌دهد که بازیکنان می‌توانند با پرسیدن اینکه مایل به پرداخت برای کدام مکمل‌ها هستند، خریداری کنند. یکی از گزینه‌ها شامل یک بار تقویت شخصیت در سطح 68، تقویت شخصیت Death Knight و یک اسباب‌بازی 50 دلاری است، در حالی که گزینه دیگر شامل یک هدیه تقویت شخصیت (به بازیکن دیگر)، انتقال شخصیت، نصب برای استفاده در WoW Classic و WoW مدرن و 30 روز زمان بازی برای 30 دلار.

در حالی که نسخه وانیلی WoW Classic فقط امکان انتقال شخصیت‌های پولی را می‌دهد و شامل هیچ افزودنی اضافی یا گزینه‌ای برای خرید بهبود شخصیت نمی‌شود، بلیزارد چیزی را که یک Dark Portal Pass با قیمت 40 دلار برای Burning Crusade Classic 2019 ارائه می‌کند، ارائه می‌کند. اساسا به عنوان یک نام تصفیه شده برای تقویت شخصیت عمل می کرد. همچنین یک نسخه لوکس دیجیتالی را ارائه می دهد که شامل Dark Portal Pass، و همچنین نصب انحصاری، سنگ شومینه خاص، یک اسباب بازی منحصر به فرد و 30 روز زمان بازی با قیمت 70 دلار است.

گنجاندن مواردی مانند مونتاژهای پولی، هزینه‌های شبیه‌سازی شخصیت و تقویت شخصیت در Burning Crusade Classic سال گذشته کمی هیجان را در جامعه WoW Classic ایجاد کرد. بسیاری از بازیکنان احساس می کردند که این شامل روح اصلی روزهای اولیه بازی است که WoW Classic در تلاش بود آن را بازتولید کند، زمانی که این نوع تراکنش های کوچک و خدمات وجود نداشت. این واقعیت که بلیزارد، بر اساس این مطالعه، به نظر می رسد تلاش های خود را برای کسب درآمد بیشتر از WoW Classic، که نیاز به اشتراک بازی دارد، دو چندان کرده است، احتمالاً همان مکالمات را دوباره زنده خواهد کرد.

WoW: Wrath of the Lich King Classic به طور فزاینده ای محتمل به نظر می رسد، زیرا فایل های مربوط به خشم، از جمله لوگوها، اخیراً در نسخه آزمایشی عمومی WoW Classic کشف شده اند. بلیزارد از افزونه مدرن بعدی WoW در 19 آوریل رونمایی خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.