منو سایت

WordleBot می تواند به شما کمک کند در Wordle بهتر شوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
WordleBot می تواند به شما کمک کند در Wordle بهتر شوید

نیویورک تایمز ابزاری را برای کمک به بازیکنان در بهبود Wordle منتشر کرده است. ابزاری که WordleBot نام دارد، بازیکن را در حدس‌های خود راهنمایی می‌کند و موارد بهتری را ارائه می‌کند که می‌تواند تعداد تلاش‌های مورد نیاز برای تکمیل پازل پنج حرفی وردل روزانه را کاهش دهد.

می توانید یک اسکرین شات از پازلی که امتحان کرده اید آپلود کنید یا می توانید ابزار را در همان مرورگر Wordle باز کنید. در هر صورت، WordleBot ابتدا پازل تکمیل شده را با توجه به مهارت و شانس ارزیابی می کند. مهارت دستیابی به حداقل تعداد تلاش لازم برای یافتن راه حل است و شانس این است که چه تعداد از راه حل ها به طور غیرمنتظره فرضیات شما را حذف می کنند.

در حال پخش: 33 بازی کامپیوتری مورد انتظار برای سال 2022 و بعد از آن

Wordlebot کلمه شروع شما را تجزیه و تحلیل می کند.
Wordlebot کلمه شروع شما را تجزیه و تحلیل می کند.

در توضیح اینکه مقوله شانس دقیقاً به چه معناست، NYT می نویسد: «اندازه گیری های شانس ما نشان می دهد که نتایج فرضیات شما چقدر غیرمنتظره است، بسته به آنچه که به طور متوسط ​​انتظار داریم، با توجه به آنچه در مورد تصمیم در آن زمان می دانیم.

همچنین جالب است که WordleBot معتقد است که «تپ» بهترین کلمه شروع است. با این حال، همانطور که NYT اشاره می کند، بهترین کلمه شروع واقعاً به بازیکن بستگی دارد.

پس از تجربه اولیه، WordleBot هر یک از حدس های شما را بررسی می کند و پیشنهاد می کند که چه چیزی را امتحان کنید. در نهایت او تصمیم شما را با تصمیم خودش مقایسه می کند.

اما در حالی که WordleBot امیدوار است به شما کمک کند تا پازل های Wordle را بهتر کنید، لازم نیست نگران اسپویل ها باشید. در مورد بازی های ناتمام مشاوره نمی دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی ای که اینترنت را طوفانی کرد، می توانید مقالات Wordle ما را نیز بررسی کنید:

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.