منو سایت

Warzone با تغییرات مختلفی شروع شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Warzone با تغییرات مختلفی شروع شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، اکتیویژن فصل سوم بازی Call of Duty: Warzone را در حالی عرضه کرده که نقشه Caldera در آستانه ورود گودزیلا و کینگ کنگ دستخوش تغییرات مختلفی شده است.

با انتشار آخرین آپدیت بزرگ بازی Call of Duty Warszone، محتوای متنوعی به این افکت رایگان بتل رویال اضافه شده است. اینها شامل مکان های جدید، تغییرات قابل توجه در چندین منطقه از نقشه Caldera، گولاگ جدید و معاهده جدید است.

منطقه جدیدی که در قالب فصل سوم Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد با نام Dig Site شناخته می شود. این مکان دارای ماشین آلات و تجهیزات حفاری، چادرها و اسکلت های عظیم است. شما می توانید سایت حفاری را بین معدن و خرابه ها پیدا کنید. فصل سوم Warzone نواحی باند، قله و تالاب را تغییر می‌دهد و برای عملیات Monarch در ماه می و ورود گودزیلا و کینگ کنگ به نقشه Caldera آماده می‌شود.

قله‌های اصلاح‌شده دسترسی به ساختمان‌های قلعه، قله‌های کوه و آتشفشان‌های خاموش را از طریق تونل‌ها، تپه‌ها و پله‌های جدید بهبود می‌بخشند. این باند اکنون شامل پادگان ها، آشیانه ها و سایر سازه های جدید است. Lagoon همچنین به بازیکنان یک صومعه شنی، مسیرهای جدید و پوشش های جدید ارائه می دهد.

گولاگ جدید که در فصل سوم Call of Duty: Warzone منتشر خواهد شد با نام Hold شناخته می شود. این گولاگ داخل یک کشتی است که در سواحل Caldera لنگر انداخته است. قرارداد خرابکاری جدید پاداش دریافتی در برابر خطر حرکت وسایل نقلیه را افزایش می دهد. هنگامی که یک قرارداد خرابکاری را انتخاب می کنید، به بازیکنان یک هدف مشخص نشان داده می شود. اگر در مدت زمان تعیین شده موفق به انهدام هدف شوید، علاوه بر دریافت جایزه نقدی، سطح قرارداد شما افزایش یافته و Deployment یک کامیون زرهی دریافت خواهید کرد.

فصل سوم Call of Duty: Warzone

Dig Site New zone از فصل سوم Call of Duty: Warzone

طبق اطلاعات مندرج در توضیحات رسمی، برای آن دسته از بازیکنانی که نسخه رایگان بازی Warzon را دارند و آپدیت قبلی را نصب کرده اند، آپدیت مربوط به فصل سوم بازی Kalaf Duty Varzon حدود 40 گیگابایت ظرفیت دارد. کاربران پلتفرم رایانه برای نصب این به روز رسانی به 13 گیگابایت فضای اضافی نیاز دارند. این فضا به طور موقت اشغال شده و پس از نصب آپدیت خالی می شود.

برای اطلاع از قسمت های مختلف فصل سوم Call of Duty Vanguard به نشریه مربوطه در سایت Sledgehammer Games مراجعه فرمایید.

منبع: Video Games Chronicle