منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Warhammer 40,000: تاریخ انتشار Darktide برای 13 سپتامبر قفل و بارگذاری شده است.

Warhammer 40,000: تاریخ انتشار Darktide برای 13 سپتامبر قفل و بارگذاری شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Warhammer 40,000: تاریخ انتشار Darktide برای 13 سپتامبر قفل و بارگذاری شده است.

Warhammer 40,000: تاریخ انتشار Darktide برای 13 سپتامبر قفل و بارگذاری شده است.

Warhammer 40,000: Darktide تاریخ انتشار جدیدی دارد، زیرا این بازی بر اساس فرنچایز محبوب دسکتاپ در 13 سپتامبر عرضه خواهد شد.

سازنده Fatshark که در ابتدا قصد داشت مقداری از اکشن‌های تیره و تاریک را در سال 2021 به Xbox Series X | S و PC بیاورد، بازی را به تعویق انداخت تا زمان بیشتری برای پرداخت آن داشته باشد.

در صورتی که نسخه 2020 خود را از دست دادید، Warhammer 40,000: Darktide به شکل یک بازی اکشن چهارنفره مشارکتی واقع در شهر کندو Tertium است، جایی که باید با دوستان خود در برابر انبوهی از دشمنان بجنگید در حالی که از ترکیبی از بازی های طولانی استفاده می کنید. سلاح های برد و غوغا. به طور طبیعی در هر ماموریتی همه چیز اشتباه می شود زیرا نیروهای شیطانی هرج و مرج را از مردم محلی با تجهیزات جن گیری لبه تیز ریشه کن می کنید.

اگر این Warhammer برای شما کافی نیست، این فرنچایز تعدادی عناوین دیگر در دست توسعه دارد که در نهایت منتشر خواهند شد. Chaos Gate: Daemonhunters نگاهی جدید به XCOM RPG کلاسیک از سال 1998 است، Warhammer 40,000: Shootas، Blood & Teef swap Orc در یک بسته تیراندازی دو بعدی، و توسعه دهنده World War Z Saber Interactive در حال کار بر روی دنباله ای برای کلاسیک کالت است. Warhammer 40K: Space Marine.

در مورد بازیکنانی که می‌خواهند با پرتاب کردن سربازان فوق‌العاده مسلح در Eye of Terror با نیروهای هرج و مرج مبارزه کنند، آخرین بازی استراتژی زمان واقعی Total War: Warhammer 3 نیز وجود دارد که در حال حاضر در Xbox Game Pass برای رایانه رومیزی موجود است. .

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.