منو سایت

Walking Dead Telltale می توانست داستانی از Left 4 Dead Side باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Walking Dead Telltale می توانست داستانی از Left 4 Dead Side باشد

Walking Dead Telltale می توانست داستانی از Left 4 Dead Side باشد

اولین نمونه اولیه این بازی، که تبدیل به سریال The Walking Dead توسط Telltale خواهد شد، در ابتدا به عنوان یک اسپین آف از Left 4 Dead با تمرکز بر داستان سرایی آغاز شد.

این جزئیات کوچک و بسیاری دیگر، یک مستند جدید دهمین سالگرد از Skybound Games را تشکیل می دهند تا سریال ماجراجویی تاثیرگذار Telltale را ایجاد کند، که اولین قسمت از فصل اول آن در آوریل 2012 آغاز شد. این مستند (از طریق Eurogamer) توسعه دهندگان مختلفی را گرد هم می آورد که کار کرده اند. در بازی، و همچنین رابرت کرکمن، خالق The Walking Dead تا نگاهی به چگونگی پیدایش این سری داشته باشد.

جیک رادکین، طراح اصلی و کارگردان فصل The Walking Dead می‌گوید: «نخستین نمونه اولیه Walking Dead در واقع چیزی غیر از یک زامبی بود که در نهایت به The Walking Dead تبدیل شد. اولین مکالمه در واقع با Valve بود و درباره این بود که “اگر یک داستان جانبی در دنیای Left 4 Dead انجام دهیم چه می شود؟”

در مورد ظاهر این نمونه اولیه، این همان چیزی بود که رادکین به عنوان نمونه اولیه «دیگ های جوشان یا بشقاب های چرخان» توصیف کرد، که اساساً مجموعه ای از نوارهای پیشرفت شخصیت ها است که تا زمانی که بازیکن به سمت آنها برود پر می شود. البته، داستان فرعی Left 4 Dead توسط Telltale هرگز مطرح نشد، چیزی که کرکمن از پایان آن خوشحال بود. پس از Left 4 Dead 2 در سال 2009، هیچ رکورد جدیدی در فرنچایز Left 4 Dead، اسپین آف یا غیره وجود نداشته است.

سریال مردگان متحرک در نهایت بسیاری از فصل‌ها و اسپین‌آف‌های خودش را تولید خواهد کرد و بیشتر به خاطر شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران مانند لی و کلمنتاین شناخته می‌شود. این فرمول Telltale را ایجاد می کند، که همچنان در بسیاری از عناوین دارای مجوز مشابه، از بازی تاج و تخت گرفته تا بتمن، استفاده می شود.

در حالی که بسیاری از بازی‌های Telltale مانند The Wolf Among Us و Tales from the Borderlands با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شده‌اند و آنها را موفقیت‌آمیز می‌دانند (تا جایی که هر دو بازی دنباله‌هایی دریافت می‌کنند)، Telltale اعلام ورشکستگی کرده و در سال ۲۰۱۸ بسته می‌شود. پس از بسته شدن Telltale که در اواسط انتشار اپیزودهای The Walking Dead: The Final Season اتفاق افتاد، شرکت خود کرکمن، Skybound Entertainment، بسیاری از توسعه دهندگان Telltale را برای تکمیل بازی جذب کرد. دو قسمت آخر سریال The Walking Dead: The Final Season در سال 2019 منتشر شد.

LCG Entertainment نام و دارایی Telltale را پس از بسته شدن اولیه استودیو به دست آورد و پشت فصل دوم The Wolf Among Us با استودیوی Adhoc، تیمی متشکل از توسعه دهندگان سابق Telltale، قرار دارد. Tales from the Borderlands دنباله‌ای در اواخر امسال دریافت می‌کند که توسط توسعه‌دهنده Borderlands Gearbox Software توسعه یافته است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.