منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Volition قول داده است که یک به روز رسانی برای رفع مشکلات Saints Row منتشر کند

Volition قول داده است که یک به روز رسانی برای رفع مشکلات Saints Row منتشر کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Volition قول داده است که یک به روز رسانی برای رفع مشکلات Saints Row منتشر کند

پس از انتشار وحشتناک بازی Saints Row، سازندگان استودیوی Volition در بیانیه ای اعلام کردند که از مشکلات این بازی آگاه هستند و در تلاش هستند تا مشکلات این عنوان را در اسرع وقت برطرف کنند. بازی Saints Row هفته گذشته (اول شهریور) منتشر شد و متاسفانه از همان ابتدا این عنوان با عملکرد نه چندان خوب و بازخوردهای منفی زیادی مواجه شد. همچنین منتقدان با نتایج بسیار ناامیدکننده ای مواجه شدند و امتیاز این عنوان در سایت متاکریتیک به 68 رسید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، عنوان Saints Row نه تنها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند، بلکه باگ ها و خطاهای فنی زیادی در بازی وجود دارد که انتقاد بسیاری از بازیکنان را به همراه داشته است. بنابراین اکانت رسمی بازی Saints Row در توییتر وجود این مشکلات را تایید کرد و به بازیکنان قول داد که در حال بررسی و رسیدگی به آن هستند. آنها همچنین گفتند که در روزهای آینده اولین آپدیت این عنوان را برای رفع این مشکلات منتشر خواهند کرد.

در بیانیه استودیو Volition در توییتر آمده است: از شما برای حمایت از انتشار Saints Row متشکرم. ما نظرات و بازخوردهای شما را می خوانیم و از مشکلاتی که برخی از بازیکنان با آن مواجه شده اند و همچنین پیشنهاداتی برای محتوای آینده آگاه هستیم. ما در حال کار بر روی چندین به روز رسانی برای همه پلتفرم ها هستیم که در روزها و هفته های آینده منتشر خواهند شد.

مشکلات بازی Saints Row را به روز کنید

بررسی وضعیت بد بازی Saints Row

توسعه دهندگان استودیو Volition به برخی مشکلات اشاره کرده اند و اذعان داشته اند که در بروزرسانی که قرار است در آینده برای بهبود این عنوان منتشر شود، منجر به حل مشکلات چرخش دوربین، خطاهای انیمیشن و چهره شخصیت ها، مشکلات انتشار خواهد شد. از نسخه PC و سایر خطاها. همچنین به احتمال زیاد در این آپدیت، مشکلات گزارش شده در نسخه اپیک گیمز برطرف شود.

در حال حاضر آپدیتی برای نسخه پی سی منتشر شده است که برخی از مشکلات بازی را برطرف می کند و باید منتظر انتشار این آپدیت به زودی برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس باشیم. با این حال، هنوز مشکلات زیادی وجود دارد که این استودیو باید آنها را حل کند. این مشکلات در بازی برخی از کاربران را به یاد عرضه ناامیدکننده Cyberpunk 2077 در سال 2020 انداخت. نظر شما چیست؟ استودیوی Has Volition موفق شد طرفداران را خوشحال کند بازی Saints Row من میتوانم

منبع: Thegamer