منو سایت

Verdansk نقشه اصلی Warzone Mobile است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Verdansk نقشه اصلی Warzone Mobile است

امروز 15 سپتامبر، اکتیویژن به طور رسمی از بازی Kalaf Duty Warzone Mobile رونمایی خواهد کرد. گزارش های اخیر به لابی 120 نفره و همچنین بازگشت Verdansk و البته Battle Pass مشترک با Modern Warfare II اشاره می کند. در حالی که شایعات قبلی همچنان پابرجاست، آخرین اخبار مربوط به بازی حاکی از آن است که نقشه Warzone Mobile Verdansk خواهد بود و شاهد بازگشت نقشه Warzone هستیم.

مطابق با وظیفه نشت می کندتعدادی از بازیکنان بازی موبایل موفق شده اند صفحه موبایل بازی را در فروشگاه گوگل پلی پیدا کنند. اطلاعات متفاوتی در صفحه بازی موجود است که ما را از نسخه جدید مطلع می کند. شایعه شده است که Verdansk به عنوان نقشه اصلی بازگشته و در نسخه موبایل استفاده خواهد شد. لازم به ذکر است که این نقشه در زمان انتشار بازی Call of Duty Vanguard که حال و هوای گرمسیری داشت به نقشه پاندورا تغییر یافت. بسیاری از طرفداران خواهان بازگشت وردانسک به Warzone 2 هستند.

نقشه موبایل ورزون وردانسک

نقشه موبایل Warzone

صفحه دانلود بازی Warzone Mobile اطلاعاتی را در مورد پیوند دادن حساب Warzone Mobile و Modern Warfare II در اختیار بازیکنان قرار داد. اگرچه بسیاری لینک کردن اکانت را با کراس پلی اشتباه می گیرند، اما باید گفت که فقط Battle Pass و Guns در هر دو بازی مشترک هستند و این بدان معنا نیست که بازیکنان موبایل روی رایانه شخصی و کنسول بازی می کنند. این موضوع با انتشار Warzone و Vanguard هم دیده شد و فقط Battle Pass و آیتم ها به اشتراک گذاشته شد. اکتیویژن به بازی متقابل اشاره ای نمی کند.

در قسمت دیگری از صفحه دانلود آمده است که نقشه موبایل Warzon در هر مسابقه 120 نفر را می پذیرد. اکتیویژن کمترین تعداد ربات را در مقایسه با سایر بازی‌های نبرد رویال موبایلی وعده می‌دهد که در نتیجه تعداد بازیکنان واقعی بیشتری نسبت به سایر بازی‌ها در هر مسابقه وجود دارد. این بدان معناست که ربات ها همچنان بخشی از بازی خواهند بود. بازگشت Verdansk نیز در کدهای اصلی وب سایت Warzone Mobile مشاهده شده است و همه سرنخ ها حاکی از بازگشت این نقشه محبوب است.

Warzone Mobile که در ابتدا با نام Project Aurora شناخته می شد، امروز رسما معرفی می شود. یک ویدیوی ثبت‌نام دمو به بیرون درز کرده است که نشان می‌دهد بازی در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد. Activision در حال آماده شدن برای عرضه Warzone Mobile در اواخر امسال یا اوایل سال 2023 است، در حالی که Warzone 2 نیز در دست ساخت است. Warzone 2 با موتور جدیدی ساخته شده است و طبق شایعات، بازی Warzone اصلی ادامه خواهد داشت اما نام آن تغییر خواهد کرد.

منبع: GameSpot