منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Valve می گوید که در حال “کار برای بهبود” مشکل ربات های Team Fortress 2 است

Valve می گوید که در حال “کار برای بهبود” مشکل ربات های Team Fortress 2 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valve می گوید که در حال "کار برای بهبود" مشکل ربات های Team Fortress 2 است

Valve می گوید که در حال "کار برای بهبود" مشکل ربات های Team Fortress 2 است

مشکل ربات های Team Fortress 2 بالاخره توسط نیروهای آینده شناسایی شد. در توییتر در Team Fortress 2، توسعه دهنده Valve نوشت: “جامعه TF2، ما صدای شما را می شنویم… ما می بینیم که این مشکل چقدر بزرگ شده است و ما برای بهبود اوضاع کار می کنیم.”

پاسخ Valve به دنبال کمپین پرشوری است که توسط بازیکنان TF2 برای نجات بازی راه اندازی شده است. با استفاده از هشتگ # SaveTF2، بازیکنان می خواستند توجه را به وضعیت بازی جلب کنند و از Valve بخواهند راه حلی برای ربات ها پیدا کند.

در حال پخش: بررسی ویدیویی Steam Deck

اگرچه Valve به طور رسمی اعلام نکرده است که چه اصلاحی انتظار می رود، حداقل یک وعده عمومی برای انجام کاری در مورد خواسته های بازیکنان است.

مشکل ربات های TF2 باعث شده تا بازی تقریباً غیرممکن باشد – یا حداقل ناخوشایند – و این مشکل برای مدتی به خصوص در سال 2020 ادامه داشته است.

Valve قبلا سعی کرده بود مشکل را حل کند. در ژوئن 2020، Valve دسترسی به ویژگی چت را برای «برخی حساب‌های جدید» محدود کرد، اما اذعان کرد که باید کارهای بیشتری انجام شود. می گوید هنوز به دنبال راه هایی برای “کاهش استفاده از حساب های جدید و رایگان برای سوء استفاده” است.

TF2 پایگاه بازیکنان خوبی را حفظ کرده است، به خصوص برای بازی‌ای که در سال 2007 عرضه شد، و در رتبه‌بندی همزمان Steam در رتبه یازدهم قرار دارد.

در کمپین های دیگر بازیکنان، بازیکنان Red Dead Online نیز در تلاش هستند تا توجه توسعه دهندگان را به خود جلب کنند. در مورد آنها، هیچ منطقه ای از ربات های بد وجود ندارد که بخواهند شروع کنند. اما در عوض، آنها از Rockstar می خواهند که به روز رسانی ها و محتوای بیشتری را منتشر کند. استراوس زلنیک، رئیس Take-Two Interactive این کمپین را تأیید کرد، اما گفت که Rockstar در نهایت به فشار برای به‌روزرسانی‌ها بستگی دارد.

در هر صورت، به نظر می رسد کمپین های سازماندهی شده برای بازیکنان در برانگیختن واکنش عمومی از سوی توسعه دهندگان کاملاً مؤثر باشد. با این حال باید دید آیا شرکت ها به وعده های خود عمل خواهند کرد یا خیر.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.