منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Valve می گوید که با پرداخت های مسدود شده به توسعه دهندگان بازی در اوکراین و روسیه سر و کار دارد

Valve می گوید که با پرداخت های مسدود شده به توسعه دهندگان بازی در اوکراین و روسیه سر و کار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valve می گوید که با پرداخت های مسدود شده به توسعه دهندگان بازی در اوکراین و روسیه سر و کار دارد

Valve می گوید که با پرداخت های مسدود شده به توسعه دهندگان بازی در اوکراین و روسیه سر و کار دارد

Valve تأیید کرد که در حال حاضر روی راه حلی برای توسعه دهندگان بازی اوکراینی و روسی که دسترسی به درآمد Steam خود را مسدود کرده اند کار می کند.

پس از تهاجم روسیه به اوکراین در 24 فوریه که منجر به تحریم‌های اقتصادی شد، Valve گفت بانکی که برای تجارت خود در منطقه استفاده می‌کند مقررات جدیدی وضع کرده است، به این معنی که توسعه‌دهندگان بازی در اوکراین و روسیه به پرداخت‌ها دسترسی ندارند.

استاس شوستاک، یک توسعه دهنده اوکراینی که تحت تاثیر تحریم ها قرار گرفته است، اقدام کرده است توییتر برای به اشتراک گذاشتن ایمیلی که از یک ناشر Steam دریافت کرده است |

در این ایمیل آمده است: «هفته گذشته، بانک ما به ما اطلاع داد که از ما بخواهد اطلاعات بانکی واسطه‌ای را در مورد تمام پرداخت‌های بانکی به حساب‌های روسیه و اوکراین ارائه کنیم. علاوه بر این، آنها دیگر اجازه پرداخت به بلاروس را نخواهند داد.

“ما در تلاش هستیم تا تمام الزامات جدید را درک کنیم، تا راهی برای جمع آوری این اطلاعات از شما و ارسال آن به بانک ایجاد کنیم. مدتی طول می کشد تا تکمیل شود، اما برای پرداخت به حساب های آسیب دیده در پایان ماه مارس در دسترس نخواهد بود.”

Valve به PC Gamer تأیید کرد که این ایمیل قانونی است، در حالی که اظهار داشت: «تمام موجودی حساب معوقه به محض ارسال پرداخت می شود. ما می دانیم که این برای همه افراد درگیر بسیار ناامید کننده است و امیدواریم به زودی راه حل بهتری پیدا کنیم.”

با این حال، دو هفته پس از پست اولیه در توییتر، شوستاک مطمئن نیست که پرداخت او در ماه آوریل انجام شود. او به PC Gamer گفت: «در مورد آوریل مطمئن نیستم. “آیا آنها واقعاً مسائل را بین بانک ها تسویه خواهند کرد یا در صورت لزوم اوکراین همچنان مستثنی خواهد بود؟” همه دوستان اوکراینی من، توسعه دهندگان بازی، همین وضعیت را گزارش می کنند. برخی (از جمله خود من) فقط منتظر ماه آینده هستند، برخی تصمیم گرفته اند حساب های بانکی خارجی باز کنند تا مطمئن شوند که پرداخت بعدی خود را دریافت می کنند.”

با تشدید تهاجم روسیه، شرکت های فناوری و توسعه دهندگان بیشتر و بیشتری تلاش خود را برای کمک به مردم اوکراین اعلام کرده اند.