منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Valve در حال آزمایش به روز رسانی گسترده برای برنامه تلفن همراه Steam است

Valve در حال آزمایش به روز رسانی گسترده برای برنامه تلفن همراه Steam است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valve در حال آزمایش به روز رسانی گسترده برای برنامه تلفن همراه Steam است

بالاخره بعد از سال ها خبر بازسازی Valve رسید برنامه موبایل Steam (Steam) برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS اعلام کرد و کاربران خود را به استفاده از نسخه آزمایشی دعوت کرد. تقریبا چند سالی از راه اندازی سرویس دیجیتال استیم می گذرد و به عنوان محبوب ترین و محبوب ترین سرویس در ارائه بازی های پلتفرم رایانه های شخصی به شمار می رود. امکانات و قابلیت هایی که این سرویس در اختیار کاربران خود قرار می دهد متاسفانه در سرویس های دیگری مانند اپیک گیمز و اوریجین موجود نیست. با این حال، سرویس Steam کامل نیست و نیاز به تغییراتی از جمله بهبود و افزودن ویژگی‌های جدید دارد. اپلیکیشن موبایل Steam از سال 2010 در دسترس کاربران قرار گرفت و از آن زمان تاکنون تغییر چندانی نکرده است.

به گزارش پارسی گیم، پس از مدت ها بالاخره شرکت Velo تغییرات اساسی در این اپلیکیشن ایجاد کرد و از کاربران خود دعوت کرد تا نسخه بتای اپلیکیشن موبایل استیم را تست کنند و همچنین در بیانیه ای رسمی در وب سایت خود اطلاعاتی در مورد این تست منتشر کرد. این اپلیکیشن قرار داده شده است. نسخه آزمایشی (بتا) این اپلیکیشن در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید است که از نسخه فعلی آن استفاده می کنند. اما برای کاربران iOS با توجه به تغییرات ایجاد شده توسط اپل، با محدودیت 10000 کاربر مواجه می شوند و تنها به صورت محدود می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

برنامه موبایل Steam

برنامه تلفن همراه Steam در حال به روز رسانی است

مانند نسخه قبلی، انتظار می رود بازیکنان بتوانند به راحتی فروشگاه های Steam را جستجو کنند و از کدهایی برای عملکرد بهتر Steam Guard استفاده کنند. همچنین به نظر می رسد در نسخه جدید کاربران باید انتظار ویژگی های جالب و جدیدی از جمله ورود به سیستم با اسکن کد QR روی صفحه کامپیوتر، به روز رسانی پیام ها و کتابخانه ها، بهبود عملکرد پروفایل افراد و استفاده از چندین حساب کاربری و موارد دیگر را داشته باشند. . این شرکت از کاربران خود خواست تا نظرات خود را در مورد نسخه بتا ثبت کنند و همچنین از کسانی که این برنامه را ندارند خواست تا انتظارات خود را از این نرم افزار بیان کنند.

هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار نسخه رسمی این برنامه جدید منتشر نشده است و نظرات کاربران در مورد استفاده از نسخه بتا این اپلیکیشن بسیار متفاوت است. برخی ادعا می کنند که برنامه بسیار پیشرفت کرده و کار با رابط کاربری آن بسیار آسان شده است، از طرف دیگر برخی ادعا می کنند که بارگذاری پیام ها و کتابخانه ها بسیار کند است و محیط آن گیج کننده است. برخی دیگر از عدم وجود سرویس چت در این ابزار شکایت دارند. البته در مراحل اولیه و البته نسخه بتا نقص هایی وجود دارد و باید منتظر ماند تا دید Velo برای رفع این مشکلات چه برنامه ای در نظر گرفته است.

منبع: PCgamer