منو سایت

Valve به مشکلات انگشت شست Steam Deck پاسخ می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valve به مشکلات انگشت شست Steam Deck پاسخ می دهد

Valve به مشکلات انگشت شست Steam Deck پاسخ می دهد

برخی از دارندگان Steam Deck مشکلات دریفت جوی استیک را گزارش کرده اند و اکنون Valve پاسخ داده است. طراح Lawrence Young در توییتر گفت که پس از بررسی، Valve مشکل را شناسایی کرده و یک پچ جدید برای حل آن منتشر کرده است. یانگ گفت، این یک “پسرفت منطقه مرده” بود، و اکنون برطرف شده است.

“سلام به همه، یک یادداشت کوتاه در مورد استیکرهای Steam Deck. تیم به مشکلات گزارش شده نگاه کرد و معلوم شد که یک رگرسیون بن بست ناشی از به روز رسانی اخیر سیستم عامل است. یانگ گفت: ما فقط یک رفع اشکال ارسال کردیم، بنابراین مطمئن شوید که به روز است.

در حال پخش: بررسی ویدیویی Steam Deck

تحویل قطعات Steam Deck به تازگی آغاز شده است و برخی از اولین واحدها شخصاً توسط کسی به جز بنیانگذار Valve و میلیاردر Gabe Newell تحویل داده شدند. نیوول همچنین در مورد اینکه چگونه می خواهد مردم بازخورد صادقانه خود را در Steam Deck ارسال کنند، به طرفداران اطمینان می دهد که هر ایمیلی را که دریافت می کند، می خواند.

او گفت: “من روزانه چند صد تا چند هزار ایمیل دریافت می‌کنم. همه آنها را می‌خوانم. و این شما را فوق‌العاده ثابت نگه می‌دارد. شما می‌دانید که مردم واقعاً چه فکر می‌کنند؛ چه چیزی واقعا برای آنها مهم است.”

بررسی Steam Deck از GameSpot آن را به عنوان یک لپ تاپ زیبا و قدرتمند که در دستان درست می تواند بسیار بیشتر از آنچه Valve ارائه می دهد، ستایش کند. Valve هنوز در حال کار بر روی تحویل دستگاه ها برای سه ماهه اول Steam Deck است. هیچ تاریخ برنامه ریزی شده ای برای شروع موج دوم سیستم ها وجود ندارد.