منو سایت

Valve به دنبال ساخت کنسول Steam Deck 2 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valve به دنبال ساخت کنسول Steam Deck 2 است

کنسول دستی Steam Deck یکی از پرفروش ترین محصولات بازی در ماه های اخیر بوده است و فروش آن فراتر از انتظارات Valve بوده است. شرکت Valve در واکنش به استقبال طرفداران و خریداران از ساخت نسل جدید این کنسول دستی خبر داد. کنسول Steam Deck 2 این با سخت افزار قدرتمندتر و همچنین تغییرات عمده ای ساخته خواهد شد که تجربه کاربر را کاملاً تغییر خواهد داد.

به گزارش پارسی گیم، شرکت Velo روز گذشته از بروشور پنجاه صفحه ای کنسول Steam Deck رونمایی کرد. در کتابی با عنوان «آینده: بیشتر Steam Decks، More SteamOS»، این شرکت برنامه خود را برای پشتیبانی از دستگاه قابل حمل مبتنی بر Steam برای سال‌های آینده فاش کرد و سخت‌افزار و همچنین نرم‌افزار جدید در سال‌های آینده توسعه خواهند یافت.

طبق متن کتاب، شرکت Valve مدل جدیدی از Steam Deck را با تغییرات بیشتر و بهبود سخت افزار و نرم افزار خواهد ساخت و در نهایت نسل جدیدی از این کنسول دستی را روانه بازار خواهد کرد. این شرکت می‌خواهد بازخورد دارندگان کنسول را برای ایجاد Steam Deck 2 در نظر بگیرد و یک تجربه کاملاً کاربر محور را ارائه دهد. این بدان معناست که مدل جدید با سلیقه بازیکنان و دوستداران کنسول های قابل حمل مطابقت دارد و شاهد مدلی کاربرپسند خواهیم بود.

ایجاد Steam Deck 2

ایجاد Steam Deck 2

Velo می گوید Steam Deck یک محصول چند نسلی است که مدل های مختلفی خواهد داشت. در آینده، سیستم عامل استیم که مبتنی بر لینوکس است، به روز رسانی ها و بهبودهای بیشتری دریافت خواهد کرد. مدل جدید امکانات بیشتری نسبت به مدل فعلی خواهد داشت و طراحی آن به گونه ای طراحی خواهد شد که تمامی نیازهای بازیکنان را برآورده کند. به عبارت دیگر، شاهد سخت افزار بهتری خواهیم بود که بتواند بازی های جدید را مدیریت کند. کنسول Steam Deck می تواند اکثر بازی های PC مانند God of War را بدون هیچ مشکلی اجرا کند.

گیب نیول، مدیرعامل Valve در مصاحبه با IGN Media. استقبال خریداران در زمان عرضه، دلیل خوبی برای فکر کردن به آینده این محصول و ساخت مدل جدید ایجاد کرد. Steam Deck همچنان یکی از پرفروش ترین محصولات در نمودار هفتگی Steam است و Velo قول داده است که تولید این محصول را دو برابر کند. هدف از این کار پاسخگویی به تقاضا و افزایش فروش کنسول است. کنسول Steam Deck محصولی شگفت‌انگیز است، اما گاهی اوقات می‌تواند مشکل ساز باشد و مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شوند. نظر شما در مورد این کنسول دستی چیست؟

منبع: IGN