منو سایت

Valorant Episode 5 – Pearl Card جدید، رتبه رقابتی و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valorant Episode 5 - Pearl Card جدید، رتبه رقابتی و موارد دیگر

اپیزود پنجم Valorant، Dimension، امروز آغاز می شود و با آن، بازیکنان همچنین می توانند قدمی به دنیای کاملاً جدیدی بردارند، زیرا به معنای واقعی کلمه خواهند بود. بازیکنانی که در این فصل غواصی می کنند، محتوای جدید زیادی برای کار دارند، از جمله کارت جدید و پاس رویداد، که برای شروع اولین عمل در جلو و در مرکز قرار دارند. افرادی که عاشق آسیاب کردن هستند مطمئناً چیزی را که دوست دارند در آخرین پاس رزمی Valorant پیدا می‌کنند، و برخی از سلاح‌های مورد علاقه ما حتی سری جدیدی از پوسته‌های پریمیوم برق‌آور دریافت می‌کنند. شما می توانید یادداشت های اصلاحی این فصل را در اینجا بررسی کنید، اما دیگران در اینجا شرح مختصری از آنچه در قسمت جدید Valorant وجود دارد است.

نقشه جدید Valorant، Pearl، در یک زمین جایگزین قرار داده شده است

Riot Games از زمانی که دو سال پیش برای اولین بار راه اندازی شد، در معرفی مداوم کارت های جدید Valorant کار شایسته ای انجام داده است. با این حال، هیچ یک از نقشه‌هایی که قبلاً معرفی شده‌اند، هرگز در Omega Earth، زمین متعارف با واقعیت جایگزین Valorant، جایی که شخصیت‌های آشنا در واقع آدم‌های بد هستند، اتفاق نیفتاده است. Pearl، آخرین نقشه اضافه شده به بعد: Act I، در واقع در زیر گنبدی در آب های امگا زمین نشسته است، زیرا در اثر فروپاشی آب و هوا ویران شده است. همچنین الهام گرفته شده و در پرتغال واقع شده است، که به نقشه ظاهر و صدایی متمایز می دهد که تیم تحقیقات زیادی در ادامه پرش در سراسر جهان انجام نداده است.

در حال پخش: VALORANT – SHATTERED // قسمت 5: DIMENSION Cinematic

در حالی که بیشتر کارت‌های Valorant دارای نوعی ترفند هستند، مانند تله‌پورت‌های یک طرفه Bind یا رسانه‌های تاشده شکستگی و خطوط زیپ که طول کارت را در بر می‌گیرند، Pearl به عنوان یک کارت ساده بدون کارت طراحی شده است. در عوض، گیم پلی معمولی سه نوار را به خط مقدم بازی باز می گرداند. برای کمک به درخشش کارت، یک صف بازی انحصاری Pearl به مدت دو هفته اضافه شده است. صف بدون رتبه است و پس از دو هفته، Pearl به چرخش مسابقه اضافه می شود.

رتبه صعود در مسابقات

Riot یک رتبه کاملاً جدید با Dimension به نام Ascendant اضافه کرد. اکنون بین Diamond و Immortal قرار دارد، به این معنی که اگر سعی کنید به نمودارهای معتبر صعود کنید، اکنون کار شما کمی سخت تر می شود. هدف از رتبه جدید توزیع یکنواخت تر تنوع بازیکنان در صف های رتبه بندی شده بود. رده‌های پایین‌تر شروع به شلوغ شدن کردند، اما به جای اینکه به سادگی بازیکنان را به سمت بالا و در صف‌های باریک‌تر ببرند، که آنها را غرق می‌کرد، Riot تصمیم گرفت یک رتبه کاملاً جدید ایجاد کند.

نقشه جدید Valorant، Pearl.
نقشه جدید Valorant، Pearl.

پاس رزمی جدید

هر فصل از Valorant با یک پاس رزمی کاملاً جدید همراه است و اولین Dimension در این بخش تنبل نیست. از نکات برجسته این فصل می توان به چرم اسپیت فایر برای سلاح هایی مانند آرس و گاردین یا چرم شیمر برای استینگر و بولداگ اشاره کرد. شاید شما پوسته هایی را ترجیح می دهید که واقعاً مانند پوسته های Task Force به نظر فناوری هستند. همچنین یک کارت بازیکن وجود دارد که به طرز شگفت انگیزی به نظر می رسد یک دسته از ماموران Valorant در یک ون بسته بندی شده اند تا به ساحل سفر کنند. اوه، و البته، کارت های Tactibear و Tactibunny. چه کسی می تواند این دوستان مودار جذاب را فراموش کند؟

برخی از جوایز پاس رزمی جدید را بررسی کنید.
برخی از جوایز پاس رزمی جدید را بررسی کنید.

گالری

کارت کارت کمیک جدید رویداد

تا 12 ژوئیه، یک مجوز رویداد نیز وجود دارد، که برای افرادی که به سادگی وارد می شوند و Valorant را بازی می کنند رایگان است. این رویداد Crossover نام دارد و در واقع از داستان سینمایی Dimension الهام گرفته شده است، جایی که Killjoy، Neon و Reyna با کمیک هایی در مورد خود در Omega Earth مواجه می شوند. بر این اساس، سه تا از جوایز Crossover Pass کارت‌های بازیکنی هستند که در واقع کاورهای کمیک Omega Earth توسط ماموران Valorant هستند، از جمله Omen، که به تنهایی کاور را می‌پوشد زیرا باحال، شوم و تیز است و همه ما او را به خاطر آن دوست داریم.

مقدمه ای برای پوسته های سلاح آشوب

Dimension همچنین با خطی شوم از پوسته های ممتاز در فروشگاهی به نام Prelude to Chaos راه اندازی شد. همه آنها تیره و کمی تیز شروع می شوند (اگرچه طبق معمول رنگ های جایگزین وجود دارد) و همانطور که آنها را صاف می کنید، پوست ها با الکتریسیته تیره آغشته می شوند، در حالی که صدای گلوله ها شبیه به لیزر است. در بالاترین سطح سلاح، انیمیشن نهایی جدید زنجیره‌هایی را از زیر زمین فرا می‌خواند تا حریفان شما را به زیر بکشد.

چه زمانی قسمت 5: Act I پایان می یابد؟

با توجه به حذف نبرد، اولین اقدام Dimension قرار است در 23 آگوست یا حدوداً به پایان برسد، اگرچه اگر Riot مناسب تشخیص دهد که فصل را کوتاه یا حتی تمدید کند، ممکن است اوضاع تغییر کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.