منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Valkyrie Elysium می بیند که با یک بازی شمشیر سریع در PS4 و PS5 از شر Ragnarok خلاص می شوید.

Valkyrie Elysium می بیند که با یک بازی شمشیر سریع در PS4 و PS5 از شر Ragnarok خلاص می شوید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Valkyrie Elysium می بیند که با یک بازی شمشیر سریع در PS4 و PS5 از شر Ragnarok خلاص می شوید.

Valkyrie Elysium می بیند که با یک بازی شمشیر سریع در PS4 و PS5 از شر Ragnarok خلاص می شوید.

Square Enix با Valkyrie Elysium به اسطوره‌های اسکاندیناوی بازمی‌گردد، یک ورودی جدید در این سری، که در ابتدا با نمایه Valkyrie در پلی‌استیشن در سال 2000 عرضه شد. ترکیبی از نبرد غوغا سریع و حملات جادویی ویرانگر.

اسکوئر انیکس این بازی را در طول پخش زنده State of Play ماه مارس توسط سونی معرفی کرد و می‌توانید تریلر آن را در زیر تماشا کنید. این حس سریع به نبرد و گیم پلی می دهد و از رویکرد سنتی RPG نوبتی دور می شود و به سبکی اکشن تر می پردازد که یادآور بازی هایی مانند Devil May Cry یا حتی Final Fantasy 7 Remake است، اما با تاکید بیشتر بر ترکیب ها و دور مانند بازی های قبلی Valkyrie، شما جنگجویان به نام Einherjar را نیز استخدام خواهید کرد که در صورت نیاز می توانید آنها را به جنگ احضار کنید.

در حال پخش: تریلر Valkyrie Elysium وضعیت بازی سونی مارس 2022

“شما به عنوان یک والکری بازی می کنید که سرنوشت این جهان توسط خداوند متعال – بالاترین خدایان و فرمانروای همه خلقت – به او سپرده شده است. وب سایت Square Enix توضیح می دهد که با رفتن به زمین، باید با دشمنان قدرتمند مبارزه کنید و رازهای پشت ویرانی قریب الوقوع را فاش کنید. “برای مقابله با بسیاری از خطرات در این جهان، در یک نبرد سریع شرکت خواهید کرد و با استفاده از سلاح های مختلف و توانایی های جادویی بر مخالفان خود پیروز خواهید شد. سیستم مبارزه پویا این بازی ویژگی‌های کل سری، مانند تکمیل حرکات و ترکیب‌ها را با یک سیستم مبارزه بی‌درنگ جدید ترکیب می‌کند که هم واکنش‌های سریع و هم تفکر استراتژیک را پاداش می‌دهد.»

در اطلاعیه Square Enix همچنین اشاره شده است که آهنگساز سری اصلی Valkyrie، Motoi Sakuraba، بازگشته است تا موسیقی را به بازی اضافه کند.

انتظار می رود Valkyrie Elysium در سال 2022 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.