منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • V Rising Dev چه چیزی را برای بازی محبوب خون آشام در آینده آزار می دهد

V Rising Dev چه چیزی را برای بازی محبوب خون آشام در آینده آزار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
V Rising Dev چه چیزی را برای بازی محبوب خون آشام در آینده آزار می دهد

توسعه‌دهنده استودیو V Rising Stunlock از آینده این بازی محبوب خون آشام خبر داد. استودیو متعلق به Tencent در یک پست وبلاگی گفت که تمرکز فعلی آن اصلاح باگ ها و بهبود ثبات قبل از اینکه استودیو بازی را با محتوا و ویژگی های جدید گسترش دهد، است.

تمرکز اصلی ما در حال حاضر رفع اشکال، تغییرات تعادل، بهینه سازی سرور و بهبود کیفیت زندگی است. گام بعدی تجزیه و تحلیل تمام داده‌ها و بازخوردها از اولین هفته‌های دسترسی زودهنگام است تا مطمئن شویم که می‌توانیم طرح اصلی را در حرکت رو به جلو انجام دهیم.

هنر مفهومی برای یک سناریوی جدید بالقوه V Rising
هنر مفهومی برای یک سناریوی جدید بالقوه V Rising

توسعه‌دهندگان Stunlock تأیید کرده‌اند که در حال حاضر روی «مواد جدید» برای V Rising کار می‌کنند، اما روی بهبود بازی تمرکز کرده‌اند و ابتدا آن را به وضعیت بهتری برسانند.

موفقیت بزرگ V Rising تاکنون – بازی فروخته شده است 1.5 میلیون نسخه در دو هفته– همچنین به Stunlock زمان و فضا می دهد تا برخی از “تاریک ترین رویاهای” طرفداران در مورد آنچه که V Rising می تواند باشد را شامل شود. Stunlock همچنین برخی از هنرهای مفهومی را برای یک فیلمنامه جدید بالقوه برای V Rising به اشتراک گذاشت – آن را در بالا ببینید.

“ما می توانیم به شما قول چیز بسیار ویژه ای برای 1.0 بدهیم! با گذشت زمان… سلاح های بیشتری برای به کارگیری، غارت برای غارت و جادوگری برای به چالش کشیدن وجود خواهد داشت. V Bloods بیشتری با چالش‌های جدید، سرزمین‌هایی برای کاوش و راه‌های دیگری برای بهبود قلعه‌تان برای بیان شهرت خون‌آشام‌تان وجود خواهد داشت.» دنیایی که در آن احساس شادابی خواهید کرد تا بارها و بارها شیرجه بزنید و دندان‌هایتان را به هم فشار دهید. سفر خون آشام هنوز به پایان نرسیده است.”

در حال حاضر، استانلاک گفت که “یک قدم به عقب برمی‌دارد تا بتواند به جلو بپرد.” برای اطلاعات بیشتر در مورد V Rising، بهترین نکات GameSpot را برای مبتدیان برای زنده ماندن به عنوان یک خون آشام بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.