منو سایت

V Rising پرفروش‌ترین بازی Steam در هفته گذشته بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
V Rising پرفروش‌ترین بازی Steam در هفته گذشته بود

V Rising پرفروش‌ترین بازی Steam در هفته گذشته بود

پرفروش‌ترین بازی‌های Steam در هفته 22 می رونمایی شد و V Rising – بازی بقای خون‌آشام که اکنون با دسترسی اولیه با قیمت 20 دلار در دسترس است – پرفروش‌ترین بازی تاریخ بود.

طبق گفته SteamDB، V Rising برای بازیکنان همزمان با بیش از 150000 بازیکن به رکورد اوج رسید، در حالی که بازی به طور کلی به 500000 بازیکن رسید. V Rising در واقع دو بار در بالای لیست قرار می گیرد زیرا SKU ها به طور جداگانه گزارش می شوند. Founder’s Pack بازی نیز در بین پنج نفر برتر قرار گرفت.

یکی دیگر از موارد قابل توجه جدید در لیست پرفروش‌های Steam، Arma Reforger بود، یک بازی شبیه‌سازی نظامی که اخیرا توسط Bohemia Interactive منتشر شده است. هدف بازی دسترسی زودهنگام این است که به بازیکنان اجازه دهد در انتظار Arma 4 ببینند موتور جدید Bohemia Enfusion چه توانایی هایی دارد.

خارج از خود توسعه دهندگان، Tencent یک برنده بزرگ هفته گذشته در Steam بود. پسندیدن دانیل احمد تحلیلگر را به ما یادآوری می کنداین شرکت مالک توسعه دهنده V Rising Stunlock Studios است و دارای سهام در توسعه دهنده Arma Bohemia و توسعه دهنده Elden Ring از شرکت مادر Kadokawa است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد V Rising، بهترین نکات GameSpot را برای مبتدیان برای زنده ماندن به عنوان یک خون آشام بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.