منو سایت

V پشتیبانی از کنترل کننده در حال رشد را توضیح داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
V پشتیبانی از کنترل کننده در حال رشد را توضیح داد

V پشتیبانی از کنترل کننده در حال رشد را توضیح داد

V Rising به بالای جدول Steam صعود کرد. تنها یک هفته پس از انتشار اولیه دسترسی زودهنگام برای گیمرهای رایانه شخصی، در حال حاضر در میان پرفروش ترین بازی های بازار قرار دارد. از آنجایی که بازی در حال حاضر فقط بر روی کامپیوتر اجرا می شود، بسیاری از علاقه مندان به صفحه کلید و ماوس از کنترل های بازی رضایت کامل دارند. با این حال، برخی از طرفداران کنترلرها وجود دارند که تعجب می کنند که آیا V Rising از هر نوع پشتیبانی از کنترلر برخوردار است یا خیر. وقتی تنظیمات بازی را باز می کنید، به نظر می رسد که فقط کنترل های صفحه کلید و ماوس در دسترس هستند. اگرچه راه‌هایی برای دور زدن این موضوع وجود دارد، اما توسعه‌دهندگان اخیراً توصیه کرده‌اند که این کار را نکنید و بازیکنان کنترلر نباید نفس خود را برای پشتیبانی آینده حبس کنند.

استفاده از کنترلر در V Rising

در زمان نگارش، V Rising از کنترلر پشتیبانی نمی کند. حتی اگر بازیکنان کنترلر خود را از طریق کابل USB به رایانه خود وصل کنند، بازی آن را به عنوان یک گزینه ورودی مناسب تشخیص نخواهد داد. در حالی که بازیکنان می توانند از لحاظ فنی شخصیت خود را با کنترلر درون بازی کنترل کنند، کنترل ها اصلاً کاربرپسند نیستند. از آنجایی که در V Rising تعداد زیادی کنترل مختلف وجود دارد که برخی از آنها از ورودی های یکسانی استفاده می کنند، کنترلرها به سادگی توصیه نمی شوند.

در حال پخش: V Rising Beginner’s Guide: 7 نکته برای بازی اولیه

اگرچه بسیاری از بازیکنان از توسعه دهندگان استودیو Stunlock درخواست می کنند تا نوعی پشتیبانی از گیم پد را اضافه کنند، به نظر می رسد که پشتیبانی در آینده نزدیک ارائه نخواهد شد. حساب رسمی توییتر V Rising اخیراً به درخواست هواداران پاسخ داده استگفت که بازیکنان نباید به زودی از کنترلر انتظار حمایت داشته باشند.

اگرچه توسعه دهندگان گفته اند که نگهداری از کنترلر “غیرممکن” نیست، اما طرفداران نباید انتظار داشته باشند که در آینده قابل پیش بینی از کنترلر خود در V Rising استفاده کنند. در عوض، بازیکنان به سادگی باید به کنترل های صفحه کلید و ماوس عادت کنند. اکثر گزینه های پیش فرض برای بازی هایی مانند V Rising کاملا راحت و رایج هستند. اگر در این نوع بازی ها تازه کار هستید، توصیه می کنیم بسیاری از میانبرهای صفحه کلید را تغییر ندهید. البته اگر از باسابقه بازی های MMORPG هستید، حتما از هر چیزی که در گذشته به آن عادت کرده اید استفاده کنید.

اگر Stunlock موقعیت خود را در آینده تغییر دهد، ما این راهنما را به روز می کنیم تا تغییرات را منعکس کند. چه یک بازیکن تازه وارد یا یک بازیکن با تجربه باشید، ممکن است در ابتدای بازی به کمک V Rising نیاز داشته باشید. ما راهنماهای مختلفی در مورد نحوه یافتن تیزکن، چرم، آهن و حتی نحوه فعال کردن تقلب ها گردآوری کرده ایم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.