منو سایت

Uncharted: Fortune Hunter خاموش است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Uncharted: Fortune Hunter خاموش است

Uncharted: Fortune Hunter خاموش است

Uncharted: Fortune Hunter یک بازی موبایل منتشر شده در سال 2016 در حال بسته شدن است. Naughty Dog اعلام کرده است که بازی متوقف شده است زیرا بازی دیگر برای دانلود در دسترس نیست، اما همچنان می تواند برای کسانی که قبلاً آن را دارند، بازی کند.

Naughty Dog گفت که خریدهای درون بازی و کارت های گنج توسط Fortune Hunter نیز غیرفعال شده اند. بازی تا زمانی که در دستگاه شما دانلود نشود آفلاین می ماند، بنابراین اگر می خواهید به بازی ادامه دهید، آن را حذف نکنید.

Naughty Dog دلیل بستن Fortune Hunter را نگفته است، اما این احتمالاً به دلیل کمبود بازیکنان در رابطه با منابع مورد نیاز برای حفظ آن است، زیرا Naughty Dog اولویت‌ها را به پروژه‌های جدیدتر تغییر می‌دهد.

Fortune Hunter، یک بازی پازل اکشن رایگان که در سال 2016 راه اندازی شد، شامل یک نسخه سبک از شخصیت ناتان دریک است که در سفری برای انجام بهترین کاری که انجام می دهد: جمع آوری گنج. سالی نیز در بازی ظاهر می شود. بازیکنان می توانند با انجام یک بازی موبایل، لوازم آرایشی را در Uncharted 4 باز کنند.

سریال Uncharted رکورد جدیدی در سری اصلی سال 2016 A Thief’s End که به داستان ناتان دریک پایان داد، ندیده است. اسپین آف، The Lost Legacy، در سال 2017 منتشر شد، در حالی که یک بسته تلفیقی با Uncharted 4 و The Lost Legacy امسال برای PS5 عرضه شد.

با نگاهی به آینده، Naughty Dog گفت که نگرش “هرگز نگو هرگز” برای ساخت Uncharted 5 وجود دارد، اما مشخص نیست که آیا این یکی از پروژه های جدیدی است که Naughty Dog در حال حاضر روی آن کار می کند یا خیر.