منو سایت

Ubisoft پشتیبانی از Ghost Recon Breakpoint را متوقف کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ubisoft پشتیبانی از Ghost Recon Breakpoint را متوقف کرده است

سه سال پس از انتشار نقطه شکست Ghost Recon، یوبی سافت رسما مرگ این بازی را اعلام کرد. این بازی نظامی و تاکتیکی از سری Ghost Rican از این پس آپدیت جدیدی دریافت نخواهد کرد. بازیکنان Ghost Rican پس از اعلام رسما از بازی خداحافظی کردند و نظر خود را برای ساخت بازی بعدی به سازندگان اعلام کردند و از بازی انتقاد کردند.

به گزارش پارسی گیم، این محتوا چهار ماه پیش برای بازی Ghost Recon Breakpoint منتشر شد. این آخرین آپدیت رسمی بازی است و پایان پشتیبانی به صورت رسمی اعلام شده است. یوبی سافت می نویسد که به بهینه سازی سرورها برای بازی های Ghost Rican ادامه خواهد داد تا بازیکنان بتوانند همچنان این اثر را در تعاونی ها و گروه ها تجربه کنند. در نهایت سازندگان از حمایت و کمک بازیکنان در تکمیل بازی تشکر کردند.

محتوای بازی Ghost Recon Breakpoint چند ماه است که پس از راه اندازی حالت Operation Motherlode و آپدیت سالانه رو به کاهش بوده است. اضافه شدن عناصر NFT به نام کوارتز از دیگر مطالبی بود که در ماه های اخیر به بازی اضافه شده است. تعدادی از کاربران توییتر از یوبی سافت خواسته اند تا قبل از پایان پشتیبانی، این عناصر را از بازی حذف کند. اضافه شدن NFT به بازی های یوبی سافت توسط مدیر عامل تسریع شده و Quartz برای تمامی بازی ها معرفی خواهد شد.

به روز رسانی Ghost Recon Breakpoint

پشتیبانی از Ghost Recon Breakpoint را متوقف کنید

Ubisoft در حال آماده شدن برای انتشار رایگان Battle Royale Ghost Recon: Frontline با پایان پشتیبانی از Ghost Recan Brickpoint است. این بازی سوم شخص به دنبال رقابت با عناوینی مانند پابجی و ورزون است و روند متفاوتی را در پیش گرفته است. طرفداران معتقدند که معرفی این بازی با ماهیت عناوین Ghost Rican متفاوت است و بسیاری خواهان بازگشت بازی به روند تاکتیکی هستند.

طرفداران قدیمی بازی های Tom Clancy به زودی می توانند از بازسازی Splinter Cell لذت ببرند و در حال حاضر هیچ بازی برای طبیعت و علاقه طرفداران قدیمی وجود ندارد. در صورت تحقق شایعات اخیر؛ منتظر یک رویداد زنده از یوبی سافت برای ارائه عناوین جدید باشید. چند بازی جدید از سری Tom Clancy در دست ساخت هستند و Rainbow Six Mobile برای اندروید و iOS معرفی شد.

Ghost Recon Breakpoint به دلیل اتصال مداوم به اینترنت در بین طرفداران محبوب نبود و بازیکنان کمتری نسبت به نسخه قبلی آن را تجربه کردند. ارائه یک طرح بزرگ و خالی و همچنین فاصله گرفتن از روند تاکتیکی بر بی میلی بازیکنان تاثیر گذاشت.

منبع: GameSpot