منو سایت

Ubisoft از The Division Resurgence برای موبایل رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ubisoft از The Division Resurgence برای موبایل رونمایی کرد

پس از اینکه یوبی سافت ساخت نسخه موبایل سری The Division را در سال گذشته تایید کرد. به طور رسمی از یک بازی تیراندازی سوم شخص جهان باز جدید با عناصر نقش آفرینی رونمایی کرد. بازی The Division Resurgence کاربران تلفن همراه را به خیابان های نیویورک می برد و مبارزه ای تا سرحد مرگ ارائه می دهد. این بازی قرار است با تلفیق فعالیت های PvE شامل مراحل داستانی و چالش های مختلف، هم در بازی تک نفره و هم به صورت کوآپ تجربه شود.

گیم پلی Division Resurgence کاملا بر اساس دو عنصر تیراندازی و غارت است. تریلر معرفی بازی نبرد سوم شخص را نشان می دهد و تایید می کند که در نسخه موبایلی نیز از این دیدگاه استفاده می شود. بازیکنان باید از موانع عبور کنند و همچنین در برابر حمله دشمن دفاع کنند. حالت تعاونی همچنین امکان تجربه بازی گروهی با دوستان را فراهم می کند و از توضیحات مشخص است که تجربه نسخه رایانه شخصی به طور کامل به نسخه موبایل منتقل شده است.

یوبی سافت در مورد بازی موبایل The Division نوشت: “این بازی در یک محیط پسا آخرالزمانی در نیویورک اتفاق می افتد و رویدادهای داستانی خاصی را که همه در بازی های قبلی رخ داده اند را نشان می دهد.” آشوب نیویورک را به آستانه نابودی رسانده است و اکنون اولین بازی است. موج ماموران ویژه باید از غیرنظامیان در برابر گروه های تروریستی محافظت کند و به آنها کمک کند تا آینده ای بهتر برای جهان بسازند. گیم پلی بازی Mobile Division مشابه نسخه اصلی خواهد بود و از فضایی مشابه استفاده خواهد شد.

بازی موبایل The Division Resurgence

بازی موبایل The Division

اگر به بازی موبایل The Division علاقه دارید; می توانید از وب سایت یوبی سافت ثبت نام کنید. افرادی که ثبت نام می کنند؛ آنها می توانند نسخه آزمایشی آن را برای اندروید و iOS دریافت کنند. این افراد نیز زودتر به نسخه اصلی دسترسی پیدا می کنند و بهتر است زودتر ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که یوبی سافت قصد دارد تا پایان مارس 2023، The Division Heartland، بازی رایگان جدید این مجموعه را عرضه کند.

بازی هارتلند که سال گذشته معرفی شد; این یک اسپین آف رایگان از این سری است که تجربه ای مستقل از بازی اصلی خواهد بود. این بازی همچنین دارای یک دنیای جدید و یک مکان جدید خواهد بود. ویدیوی گیم پلی بازی یک هفته پس از اعلام منتشر شد و متوجه شدیم که هر دست این بازی ۴۵ بازیکن را در حالت PvEvP به نام Storm سرگرم می کند. رویداد Ubisoft Connect امسال زمان مناسبی برای افشای جزئیات بیشتر خواهد بود.

تاریخ انتشار بازی The Division Resurgence در حال حاضر مشخص نیست و فقط می دانیم که این بازی در مرحله تولید است و هنوز وارد نسخه بتا نشده است. در خبر دیگر، فیلم The Division با بازی جیک جیلنهال در دست ساخت است و یوبی سافت چندین پروژه از سری The Division را تبلیغ می کند.

منبع: GamesRadar