منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Turbo Golf Racing Beta در حال حاضر زنده است، با دسترسی زودهنگام در ماه آگوست راه اندازی می شود

Turbo Golf Racing Beta در حال حاضر زنده است، با دسترسی زودهنگام در ماه آگوست راه اندازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Turbo Golf Racing Beta در حال حاضر زنده است، با دسترسی زودهنگام در ماه آگوست راه اندازی می شود

Turbo Golf Racing توسط dev Hugecalf Studios درست مانند عنوان بازی به نظر می رسد: هشت بازیکن در ماشین ها به رقابت می پردازند و به توپ های گلف ضربه می زنند. به Rocket League فکر کنید، اما بیشتر مربوط به گلف است. این بازی برای رایانه‌های شخصی و Xbox Series X | S و Steam Early Access در تاریخ ۴ آگوست در دسترس خواهد بود.

با این حال، اگر می‌خواهید همین حالا بازی را امتحان کنید، نسخه بتای Turbo Golf Racing در حال حاضر در دسترس است. دانلود رایگان در صفحه استیم بازی است. بتا 2 تا پایان Steam Next Fest در 20 ژوئن اجرا خواهد شد.

در پایان تریلر نشان داده شده است که Turbo Golf Racing نیز در مقطعی به Game Pass خواهد آمد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا او در همان تاریخی با نسخه دسترسی اولیه وارد Game Pass خواهد شد یا خیر.

بخشی از بازی شامل تجهیز ماشین مسابقه شما به هسته های قدرت است – عناصری که می توانند قابلیت های منحصر به فردی مانند Ground Stomp و Gravitate Ball and Roll را به خودرو بدهند. هسته های قدرت پیشرفت هایی مانند حرکت سریع تر و ضربه قوی تر را ارائه می دهند.

استودیو Hugecalf همچنین تنوع گزینه‌های شخصی‌سازی درون بازی و همچنین انواع زمین‌ها در عرصه‌های مسابقه را برجسته کرده است. سازندگان همچنین قصد دارند بازی را با به‌روزرسانی‌های رایگان منظم مانند هسته‌های قدرت و لوازم آرایشی جدید حفظ کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.