Turbo Golf Racing لیگ راکت را به خط می کشد

Turbo Golf Racing لیگ راکت را به خط می کشد

Turbo Golf Racing لیگ راکت را به خط می کشد

افزودن ماشین ها به فوتبال یک حرکت درخشان توسط Psyonix با Rocket League بود و پس از معرفی آن بازی گسترش یافت و شامل بسکتبال ماشین، هاکی ماشین و فوتبال ماشین شد. اما هیچ کس فکر نمی کرد ماشین ها را اضافه کند گلف، ظاهراً تاکنون توسعه دهنده Hugecalf Studios گلف را با عنوان فوق العاده تحت اللفظی Turbo Golf Racing به یک مسابقه تبدیل کرده است و شبیه هر چیزی که در Rocket League دوست دارید، مطابق با Mario Golf است.

Hugecalf تریلر جدیدی از بازی را در نمایشگاه Future Games Show Spring Showcase 2022 نشان داد. این تریلر یک ایده سریع از آنچه می توانیم از بازی انتظار داشته باشیم ارائه می دهد: گلف، اما ماشین. این زمین ترکیبی از لینک‌های گلف و مسیرهای مسابقه است و به نظر می‌رسد که قرار دادن توپ روی زمین سبز و در سوراخ به سرعت و موقعیت و همچنین ظرافت و هدف بستگی دارد. به نظر می رسد یک تفاوت کلیدی با Rocket League این است که Turbo Golf Racing بیشتر بر مسابقه برای رساندن توپ شما به جایی که متعلق به آن است، تأکید می کند تا بر روی مربع های کامل در برابر تیم دیگری.

طبق صفحه Steam، Turbo Golf Racing از هشت بازیکن در حالت چند نفره آنلاین پشتیبانی می کند. این بازی در حال حاضر در دسترسی اولیه است و اگرچه برای فروش در دسترس نیست و اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آن وجود ندارد. شما من میتوانم درخواست دسترسی به نسخه بتا وب سایت Hugecalf. طبق تریلر، Turbo Golf Racing برای رایانه شخصی و همچنین Xbox Series X | S و Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.