منو سایت

Townfall با Unreal Engine 5 توسعه یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Townfall با Unreal Engine 5 توسعه یافته است

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو No Code اعلام کرده است که استفاده از موتور Unity را کنار گذاشته و از Unreal Engine 5 در توسعه ورودی جدید سری Silent Hill، Silent Hill: Townfall استفاده خواهد کرد.

کونامی اخیرا سری Silent Hill را با معرفی چند بازی مختلف احیا کرده است. اگرچه بازسازی Silent Hill 2 و Silent Hill f بیشترین توجه را به خود جلب کرد، بسیاری از بازیکنان در مورد Silent Hill: Townfall کنجکاو هستند.

این ورودی جدید در سری Silent Hill توسط No Code Studio ساخته شده است و Annapurna Interactive مسئولیت آن را بر عهده دارد. سازندگان Silent Hill: Townfall از آن به عنوان برداشتی متفاوت از این سریال یاد کردند. با وجود اینکه جزئیات کمی از گیم پلی و داستان بازی Silent Hill Townfall در دسترس است، اطلاعات جدیدی از روند توسعه آن منتشر شده است.

طبق گزارش رسانه The Game Spoof، No Code Studio از Unreal Engine 5 در توسعه Silent Hill: Townfall استفاده کرده است. استودیو Bloober Team نیز از همین موتور بازی در ساخت نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 استفاده کرد.

Silent Hill: Townfall Unreal Engine 5 Silent Hill

Silent Hill: Townfall بخشی از مجموعه گلچین سایلنت هیل است

استفاده از Unreal Engine 5 در ساخت بازی جدید سری Silent Hill از طریق چندین آگهی شغلی ارسال شده توسط No Code Studio آشکار شده است. از جمله این سمت ها می توان به Senior Game Engine Programmer، Cinematic Animator و Gameplay Animator اشاره کرد. تخصص در استفاده از Unreal Engine 5 در تمامی عناوین شغلی ذکر شده است. لازم به ذکر است که New Code Studio در کارهای قبلی خود یعنی Stories Untold و Observation از موتور Unity استفاده کرده است.

طبق گزارش ها، Silent Hill: Townfall اولین مجموعه از مجموعه گلچین خواهد بود. هر کدام از آثار این مجموعه ویژگی های خاص خود را دارند و توسط استودیوهای مستقل در سراسر جهان تولید خواهند شد.

در حال حاضر پلتفرم های مقصد و زمان انتشار Silent Hill Townfall اعلام نشده است. رایانه های شخصی و کنسول های نسل فعلی در مشاغل ارسال شده توسط No Code Studio ذکر شده اند. این در حالی است که نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 در انحصار کنسول پلی استیشن 5 خواهد بود.هنوز مشخص نیست که آیا دیگر عناوین جدید سری Silent Hill نیز از این رویه پیروی خواهند کرد یا به صورت چند پلتفرمی عرضه خواهند شد.

نظر شما در مورد استفاده از Unreal Engine 5 در توسعه Silent Hill: Townfall چیست؟ به نظر شما این موتور چه تاثیری بر تجربه کار مذکور خواهد داشت؟ آیا بازی Silent Hill Townfall توسط بازیکنان پذیرفته می شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt