منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Total War: Warhammer 3 اکنون برای Xbox Game Pass منتشر شده است و در Steam عالی عمل می کند

Total War: Warhammer 3 اکنون برای Xbox Game Pass منتشر شده است و در Steam عالی عمل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Total War: Warhammer 3 اکنون برای Xbox Game Pass منتشر شده است و در Steam عالی عمل می کندTotal War: Warhammer 3 اکنون برای Xbox Game Pass منتشر شده است و در Steam عالی عمل می کند

مشترکین Xbox Game Pass از روز اول نسخه جدیدی را برای بررسی امروز دارند، زیرا Total War: Warhammer III در کاتالوگ اشتراک PC منتشر شده است. نه تنها این، بلکه نسخه Steam PC بسیار خوب عمل کرد و به سرعت به 10 بازی برتر این پلتفرم در روز راه اندازی تبدیل شد.

طبق گفته شخصیت های عمومی خود Steam، Warhammer III امروز، 17 فوریه، به اوج 164,484 بازیکن همزمان در Steam رسید. این باعث می‌شود که به طور کلی بر اساس تعداد بازیکنان، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های Steam باشد که تنها با بازی‌های رایگان Apex Legends، PUBG، Dota 2، CS: GO و Lost Ark پیشی گرفته‌اند. همچنین شایان ذکر است که در این مورد بازیکنان در Game Pass یا پلتفرم‌های دیگر مانند Epic Games Store در نظر گرفته نمی‌شوند.

در حال پخش: پسران کیسلف Total War: WARHAMMER III

Warhammer III سومین ورودی از مجموعه Creative Assembly است، اما اندی هال، نویسنده اصلی، در یک پست وبلاگی گفت که او نباید تحت تأثیر تازه واردان قرار بگیرد. با یک کمپین پیش درآمد شروع می شود که شما را در طول داستان راهنمایی می کند و نحوه بازی را توضیح می دهد. برای کسانی که تازه وارد این سری شده‌اند، Warhammer III بازیکنانی دارد که دهکده‌های خود را در یک قسمت از تجربه اداره می‌کنند و سپس در قسمت دیگر مبارزه می‌کنند.

علاوه بر در دسترس بودن بر روی Steam و PC از طریق Game Pass، بازیکنان می توانند مستقیماً بازی را خریداری کنند – در اینجا یک معامله خوب برای Steam است. هر کسی که بازی را تا 24 فوریه انتخاب کند، یک DLC رایگان برای Ogre Kingdoms دریافت خواهد کرد.

Warhammer III یکی از عناوین متعدد Game Pass در ماه فوریه است. برخی دیگر از موارد اضافه شده به کاتالوگ این ماه عبارتند از Madden NFL 22 (17 فوریه)، Super Mega Baseball 3 (24 فوریه) و Alice: Madness Returns (28 فوریه).

برای اطلاعات بیشتر، به خلاصه GameSpot از همه عناوینی که از Xbox Game Pass در فوریه 2022 می آیند و می روند، مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.