منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Total War: اولین به روز رسانی بزرگ Warhammer 3 مکانیک های قلمرو آشوب را بازسازی می کند

Total War: اولین به روز رسانی بزرگ Warhammer 3 مکانیک های قلمرو آشوب را بازسازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Total War: اولین به روز رسانی بزرگ Warhammer 3 مکانیک های قلمرو آشوب را بازسازی می کند

Total War: اولین به روز رسانی بزرگ Warhammer 3 مکانیک های قلمرو آشوب را بازسازی می کند

Creative Assembly به روز رسانی 1.1.0 را برای Total War: Warhammer 3 منتشر کرده است که اولین اصلاح بزرگ از زمان عرضه بازی است. این یک بازنگری اساسی در ویژگی Realm Of Chaos بازی، و همچنین انواع تعادل ها و تغییرات بهینه سازی را معرفی می کند.

یادداشت‌های اصلاحی توضیح می‌دهند که به‌روزرسانی تغییرات مختلفی را با هدف بهبود گیم‌پلی، مکانیک، رفع خرابی‌ها و باگ‌ها و بهینه‌سازی اضافه کرده است. به‌روزرسانی Realm of Chaos اکنون به انعطاف‌پذیری بیشتری اجازه می‌دهد، با توسعه‌دهنده تأثیر ویژگی‌های منفی اعمال شده بر Realms of Chaos تا 50 درصد، در حالی که Daemon Legendary Lords دیگر تحت تأثیر ویژگی‌های منفی در God of Chaos مربوطه خود قرار نخواهند گرفت.

هنگامی که لرد افسانه‌ای نبرد برای بقا را در این پادشاهی کامل کند، ویژگی‌های منفی ناشی از آن نیز حذف خواهند شد و بازیکنان اکنون می‌توانند ساختمان‌های «دفاع» بسازند که از شکاف‌ها در استانی که ساخته‌اند جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، The Daemon Prince – که به گفته سازنده در نبردها علیه اربابان دشمن عملکرد ضعیفی نداشته است – دستخوش تنظیمات شده است. هر یک از ویژگی‌های کلیدی آن بهبود یافته‌اند، و برای سازگاری با این تغییر، Creative Assembly اثرات هدایای اولیه در دسترس The Daemon Prince را هنگام راه‌اندازی یک کمپین جدید کاهش داده است.

در نهایت، یک رفع اشکال بین ارتقاهای Everlasting Gift و Gift of Slaneesh اضافه شده است، مقادیر Supply Lines اکنون به درستی به‌روزرسانی می‌شوند که Lords منحل می‌شوند، و Damaged Traits اکنون زمانی که شخصیت فاسد در حومه شهر با سطوح پایین‌تر سپری می‌کند حذف می‌شوند. از این نوع خاص از فساد.

مجموعه ای از رفع مشکلات مبارزات انتخاباتی و جناح ها نیز ساخته شده است، و دو میدان جنگ بازگشتی Domination از جمله Arnheim و Battle for Itza اضافه شده است. یادداشت های طولانی در مورد اصلاح را می توان در وب سایت رسمی Total War یافت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.