منو سایت

TMNT: مجموعه Cowabunga در سال 2022 به پلی استیشن می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
TMNT: مجموعه Cowabunga در سال 2022 به پلی استیشن می آید

TMNT: مجموعه Cowabunga در سال 2022 به پلی استیشن می آید

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection در طول ماه مارس بازی پلی استیشن رونمایی شد. این مجموعه بسیاری از بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل TMNT را در یک بسته ترکیب می‌کند و به شما امکان می‌دهد اولین ماجراجویی‌های بازی لئوناردو، دوناتلو، رافائل و میکل آنژ را دوباره تجربه کنید.

چارلز موراکامی، تهیه کننده ارشد کونامی در بلاگ پلی استیشن نوشت: «از ابتدا مشخص بود که مجموعه Cowabunga به کل نسخه غربی بازی های 8 بیتی و 16 بیتی، نسخه های ژاپنی آنها و البته بازی های TMNT Arcade نیاز دارد. ما با هم تمام 13 بازی کنسول و بازی های آرکید و نسخه های منطقه ای آنها از پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 را در سال 2022 ارائه می کنیم.

TMNT: مجموعه Cowabunga توسط توسعه دهنده Digital Eclipse مدیریت می شود. این استودیو پیشرفت‌های مدرنی را به کیفیت زندگی بازی‌های موجود در مجموعه اضافه می‌کند، مانند توانایی بازگردانی بازی‌ها یا حفظ پیشرفت شما از هر نقطه. و البته، برای انجام بازی‌های آرکید، نیازی به داشتن یک کیف سنگین با ربع در دست ندارید.

به طور کلی، مجموعه Cowabunga ترکیبی از حدود 30 سال تاریخ TMNT است که همه آنها در انواع سخت افزارهای بازی، از جمله ماشین های آرکید، کنسول ها و دستگاه های قابل حمل منتشر شده اند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.