منو سایت

The Witcher با Unreal Engine 5 بازگشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Witcher با Unreal Engine 5 بازگشته است

CD Projekt RED رسما بازسازی اولین بازی از سری The Witcher را اعلام کرد. بازی The Witcher Remake این موتور توسط موتور Unreal Engine 5 توسعه یافته و توسعه آن به استودیوی لهستانی Fool’s Theory سپرده شده است. CD Project بر روند ساخت و توسعه بازی نظارت خواهد داشت. این پروژه قبلاً با کد Canis Major شناخته می شد و ماه گذشته توسط استودیو رونمایی شد و اکنون اطلاعات بیشتری در دسترس است.

این استودیو می گوید که طرفداران ممکن است The Witcher Remake را از روی اسم رمزی که ماه گذشته اعلام شد تشخیص دهند. سازندگان بازی با دقت بازی The Witcher 1 را بازسازی کردند و به جزئیات آن توجه ویژه ای داشتند. توسعه‌دهنده از طرفداران صبر می‌خواهد و تا زمانی که جزئیات پروژه نهایی نشود، امکان اعلام بیشتر وجود ندارد.

مدیر این استودیو، آدام بوداوسکی، در مورد پروژه بازسازی Witcher 1 اظهار نظر کرد و گفت که بازسازی این اثر لحظه بسیار مهمی برای استودیو و حتی لحظه ای بسیار بزرگتر از ساخت اولین بازی است. وی در ادامه افزود: همکاری با Fool’s Theory بسیار هیجان انگیز است، برخی از کارکنان این استودیو قبلا در بازی های ویچر شرکت کرده اند و با منابع اصلی آشنا هستند و می دانند که بسیاری از گیمرها منتظر بازسازی این بازی بوده اند. کار کن.” آنها می دانند چگونه یک بازی خارق العاده و جاه طلبانه بسازند.”

بازی The Witcher Remake

ویژگی های بازی The Witcher Remake

بوداوسکی در پایان گفت که هواداران باید کمی بیشتر صبر کنند تا در مورد بازی صحبت کنند، اما او معتقد است که صبر آنها در پایان ارزش آن را دارد. The Witcher Remake کاملاً از ابتدا ساخته شده است و از بازی اول مستقل است. استفاده از Unreal Engine 5 باعث می شود از نظر گرافیکی انتظار اثر متفاوتی داشته باشیم. استودیوی Fool’s Theory با بازی آشنایی دارد و می خواهد جزئیات منحصر به فردی را به بازی بدهد.

مدیر عامل Fool’s Theory از همکاری با CD Projekt Red ابراز خرسندی کرد و گفت که برخی از توسعه دهندگان آنها قبلاً روی The Witcher 2 و The Witcher 3 کار کرده اند. این استودیو لهستانی در فرآیند تولید بازی های نقش آفرینی معروفی از جمله مشارکت داشته است. به عنوان Baldur’s Gate 3 و به عنوان استودیو پشتیبانی برای این آثار کار کرد. پلتفرم های هدف بازسازی The Witcher در حال حاضر مشخص نیست و به نظر می رسد این بازی برای کنسول های نسل نهم و رایانه های شخصی منتشر شود. البته این پلتفرم ها تایید نشده اند.

پارسی‌گیم در مقاله‌ای اختصاصی به بررسی بازسازی احتمالی The Witcher 1 و اینکه چرا برای بازسازی این اثر باید تلاش زیادی کرد، پرداخته است. نظر شما در مورد The Witcher Returns چیست؟

منبع: Eurogamer