منو سایت

The Masquerade – Bloodhunt به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Masquerade - Bloodhunt به زودی منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، استودیو Sharkmob اعلام کرد که Battle Royale، Vampire: The Masquerade – Bloodhunt اواخر این ماه به صورت رایگان بر روی پلتفرم های PC و PlayStation 5 عرضه خواهد شد.

Vampire: The Masquerade یکی از محبوب ترین بازی های نقش آفرینی تخته ای است و بسیاری از بازی های ویدیویی از آن اقتباس شده اند. Vampire: The Masquerade – Swansong و Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 محوریت سریال Vampire: The Masquerade است که امسال منتشر خواهد شد. استودیو Sharkumab علاوه بر این دو بازی، Vampire: The Masquerade – Bloodhunt را ساخته است. این استودیو قبلا اعلام کرده بود که این بازی در تاریخ 27 آوریل (7 اردیبهشت) به صورت رایگان برای کاربران رایانه های شخصی و کنسول های PS5 عرضه می شود.

Blood Hunt به عنوان اثری از Battle Royale در اواخر سال 2020 معرفی شد. مدتی بعد استودیو Sharkmob نسخه ای را برای دسترسی زودهنگام به بازی در استیم منتشر کرد. Vampire: The Masquerade – Bloodhunt برای ارائه یک تجربه متفاوت از Battle Royale طراحی نشده است. مانند سایر آثار این سبک، شما می توانید Blood Hunt را به صورت انفرادی یا گروهی سه نفره تجربه کنید. این اثر شما را در قالب خون آشام هایی قرار می دهد که باید در خیابان های بارانی پراگ و زیر نور مهتاب مبارزه کنند.

همه بازیکنان به توانایی های اولیه خون آشام، از جمله بالا رفتن از دیوارها دسترسی دارند. اما بسته به شخصیت انتخاب شده از خانواده های خون آشام مختلف، قدرت های ماوراء طبیعی بیشتری دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، سلاح های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها برای کشتن دشمنان استفاده کنید. استفاده همزمان از سلاح ها و قدرت های خون آشام، Blood Hunt را به یک تجربه هیجان انگیز تبدیل می کند.

بازی Vampire The Masquerade - Bloodhunt Bloodhunt

Bloodhunt از ویژگی های مختلف PS5 پشتیبانی می کند

نسخه دسترسی اولیه به کاربران رایانه این امکان را می دهد که اکنون به Vampire: The Masquerade – Bloodhunt دسترسی داشته باشند. البته کاربران پلی استیشن 5 نمی توانند این نسخه را تست کنند و باید تا انتشار نسخه کامل صبر کنند. طبق گفته استودیو Sharkmob، Blood Hunt در کنسول PS5 از صدای سه بعدی پشتیبانی می کند. همچنین این دسته از بازیکنان می توانند در حین تجربه بازی مذکور از ویژگی های Dual Sense یعنی Adaptive Triggers و Haptic Feedback استفاده کنند.

نسخه Vampire: The Masquerade – Bloodhunt برای پلی استیشن 5 دارای دو حالت عملکرد است. در حالت Quality می توانید این افکت را با وضوح 4K و 30 فریم بر ثانیه تجربه کنید. در همین حال، حالت Performance رزولوشن را به 1440p کاهش می دهد. اما در این حالت نرخ فریم به 60 فریم در ثانیه افزایش می یابد.

Blood Hunt رایگان خواهد بود. این بدان معناست که خریدهای زیادی در بازی وجود خواهد داشت. اگر می خواهید مقداری پول برای Blood Hunt خرج کنید، می توانید نسخه Founder’s Ultimate را هم اکنون پیش خرید کنید. این نسخه 60 دلاری شامل مواردی مانند کاورهای مختلف، طلسم، آیتم های قابل تنظیم و 1000 ارز درون بازی است.

نظر شما در مورد Vampire: The Masquerade – Bloodhunt چیست؟ آیا این اثر رایگان را تجربه می کنید؟ به نظر شما این اثر به سبک بتل رویال چقدر می تواند موفق باشد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Eurogamer