The Lord of the Rings: تاریخ اکران Gollum اعلام شد و یک روز قبل از Rings of Power است

The Lord of the Rings: تاریخ اکران Gollum اعلام شد و یک روز قبل از Rings of Power است

Daedalic توسعه دهنده گفت: The Lord of the Rings: Gollum در تاریخ 1 سپتامبر اکران خواهد شد. آن روز در PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X | S و PC عرضه می‌شود و نسخه Nintendo Switch بعداً در سال 2022 منتشر می‌شود.

تاریخ انتشار اول سپتامبر تنها یک روز قبل از نمایش تلویزیونی آمازون، حلقه های قدرت، از طریق Prime Video است. دوم سپتامبر سالگرد درگذشت ج. آر آر تالکین.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: ارباب حلقه ها: 7 چیز بزرگی که یاد گرفتیم

Gollum یک بازی ماجراجویی مخفی کاری است که بر اساس قهرمان داستان های معروف جی. آر آر تالکین در سرزمین میانه. این بازی به طور خاص در فصل های اول The Fellowship of the Ring پس از اینکه گولوم حلقه را به بیلبو باخت.

نگاهی جدید به LOTR: Gollum

آلبوم عکس

در توضیحات بازی آمده است: “گلوم تصمیم می گیرد کوه های مه آلود را ترک کند و سفری خطرناک را آغاز کند که او را از سیاه چال های باراددور به پادشاهی الف های جنگلی در Mirkwood می برد.” «گولوم برای اینکه از خطرات سفرش در سرزمین میانه جان سالم به در ببرد، باید مخفیانه وارد شود و بالا برود و از تمام حیله گری خود استفاده کند.

همچنین مکانیک «شخصیت دوگانه» در بازی وجود دارد، زیرا گولوم باید با کشمکش‌های ذهن خودش که بین گولوم و اسمیگل می‌پرد، مبارزه کند. علاوه بر این، Daedalic از اینکه «شخصیت‌های شناخته شده» کتاب‌ها و «چهره‌های جدید» در بازی ظاهر می‌شوند، اذیت می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر، ویدیوی جدید GameSpot در بالا را بررسی کنید که هفت چیز را در مورد The Lord of the Rings: Gollum در بر می گیرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.