منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • The Legend of Zelda: Ocarina Of Time پورت PC ساخته شده توسط طرفداران منتشر شد

The Legend of Zelda: Ocarina Of Time پورت PC ساخته شده توسط طرفداران منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Legend of Zelda: Ocarina Of Time پورت PC ساخته شده توسط طرفداران منتشر شد

The Legend of Zelda: Ocarina Of Time پورت PC ساخته شده توسط طرفداران منتشر شد

پورت کامپیوتر Legend of Zelda: Ocarina of Time که توسط طرفداران ساخته شده است، اکنون در دسترس است. ساخته شده توسط یک گروه مد به نام Harbor Masters، نسخه رایانه شخصی Zelda: Ocarina of Time با نام Ship of Harkinian دارای ویژگی های زیر است: گرافیک HD، پشتیبانی از صفحه عریض، صفحه کلید و کنترلر، اصلاح و پشتیبانی از ژیروسکوپ.

Harbor Masters یک پورت رایانه شخصی را در Discord خود منتشر کرده است و بازیکنان همچنین می توانند برای کسب اطلاعات به صفحه Harbor of Masters Github مراجعه کنند.

شناخته شده است که نینتندو از دعاوی حق چاپ راضی است و کاپیتان های بندر سعی کرده اند تا آنجا که ممکن است بندر را از نظر فنی “قانونی” کنند. طبق مصاحبه ای با VGC، Ship of Harkinian با استخراج دارایی های طبیعی بازی از رام N64 (که برای اجرای پورت کامپیوتر نیاز دارید) و سپس نسخه بومی را برای کامپیوتر راه اندازی می کند، کار می کند. سازندگان به این اعتقاد دارند می توان قانونی کردن آن زیرا کد از ابتدا ایجاد شده است و قسمت های دارای حق چاپ، دارایی ها، توسط پخش کننده های ROM گرفته شده است که قرار بود “به طور قانونی به دست آمده باشند”.

با این حال، سابقه ای وجود دارد که نینتندو از بازی های ساخته شده به روشی مشابه Ship of Harkinian پیروی کند. نینتندو، اگرچه مستقیماً از سازنده شکایت نکرده است، اما سعی کرده است تمام نتایج آنلاین را برای درگاه رایانه شخصی Mario 64 در سال 2020 حذف کند. طبق گفته کاربران Reddit که فایل را دریافت کرده اند، این پورت رایانه شخصی همچنین از کاربران می خواهد که یک ROM دارایی داشته باشند (این در حال حاضر وجود ندارد. به راحتی قابل دسترسی است). مانند Ship of Harkinian، کد پورت PC Mario 64 بر اساس طراحی معکوس N64 کلاسیک در کد C قابل خواندن ساخته شده است. باید دید نینتندو چه پاسخی به پورت PC Ocarina of Time خواهد داد، اما شانس آن زیاد نیست.

Harbor Masters همچنین قصد دارد ویژگی‌های بیشتری را به پورت اضافه کند، و در اینجا لیستی از چیزهای زیادی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در آینده منتظر آنها باشند: تبدیل متن به گفتار، بازخورد بصری، 60 فریم در ثانیه، کنترل‌های دوربین دو چوبی. سیستم، مدل های HD، صدای HD، بسته های بافت، پشتیبانی از لینوکس و مک.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.