منو سایت

The Last of Us Part 1 پرفروش ترین بازی هفته گذشته در بریتانیا بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Last of Us Part 1 پرفروش ترین بازی هفته گذشته در بریتانیا بود

در جدول فروش این هفته بازی های انگلستان، شاهد عناوینی با عرضه های جدید هستیم که در بین آن ها، همانطور که انتظار می رفت، این بازی محبوب بازسازی شده است. آخرین ما قسمت 1 که به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شده بود، توانست در بالای این جدول قرار بگیرد و مقام اول را به خود اختصاص دهد. در حالی که عنوان شبیه سازی 2022 F1 Manager در رتبه 4 قرار دارد، یک بازی جدید دیگر TMNT: مجموعه Cowabunga در مقام سوم و افق: غرب ممنوع با کاهش 46 درصدی فروش نسبت به هفته گذشته در جایگاه دوم باقی مانده است.

این میزان فروش فیزیکی The Last of Us Part 1 تقریبا نصف تعداد واحدهایی است که نسخه جدید Saints Row در هفته گذشته فروخته است. بازی جدید Saints Row در تاریخ 23 آگوست (1 شهریور) سال جاری توسط استودیو Volition منتشر شد و توانست عنوان نسبتا خوبی را از خود به جای بگذارد و حالا پس از اولین حضور در هفته گذشته، با 80 درصد به رتبه ششم سقوط کرده است. حراجی. لازم به ذکر است که بازسازی Last of Ace در اوایل سال 2022 معرفی شد و در واقع بازسازی نسخه اصلی است. نسخه اصلی بازی برای اولین بار در سال 2013 برای پلی استیشن 3 منتشر شد و با گیم پلی خوب بسیار موفق بود.

فروش بازی The Last of Us Part 1

فروش بازی The Last of Us Part 1

لازم به ذکر است که عرضه نسخه بازسازی شده Last of Ace شاخص ترین بازی در بین پنج عنوان جدید باقی مانده به حساب می آید که با مکانیک های جدیدتر و گرافیک مدرن در کنار مجموعه ای از محتوای به روز شده توانسته به خوبی و باز هم ظاهر شود. برای جلب رضایت مخاطبان خود را جذب کنید. همچنین با نزدیک شدن به شب کریسمس شاهد افزایش تولید بازی در صنعت بازی خواهیم بود. لیست کامل 10 بازی پرفروش بریتانیا در هفته گذشته را می توانید مشاهده کنید.

  1. آخرین ما قسمت 1
  2. افق غرب ممنوع
  3. لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: مجموعه Cowabunga
  4. F1 Manager 2022
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. ردیف مقدسین
  7. نینتندو سوییچ ورزشی
  8. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
  9. Pokemon Legends: Arceus
  10. عبور حیوانات: افق های جدید

منبع: gamingbolt