منو سایت

The Last of Us 2 بهترین بازی تاریخ است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Last of Us 2 بهترین بازی تاریخ است

برادران روسو به همراه دیگر کارگردانان و نویسندگان معروف مارول از بازی Last of Ace و Uncharted تمجید کردند و گفتند این دو بهترین بازی هایی هستند که تا به حال ساخته شده اند. کارگردانان Avengers با IGN در مورد صحنه‌های بازی ویدیویی و اینکه هر دو از Naughty Dog لذت می‌برند صحبت کردند. آنتونی و جو روسو این را باور دارند بازی The Last of Us 2 یکی از بهترین آثار تاریخ بازی های ویدیویی به حساب می آید.

به گزارش پارسی گیم، برادران روسو در مصاحبه ای جدید به صحنه های خاطره انگیزی از بازی های Naughty Dog پرداختند. آنها به صحنه ای از Uncharted 4 اشاره می کنند که در آن دریک و سالی به سم کمک می کنند تا به نیروهای Shoreline حمله کند. جو روسو این صحنه را با افتتاحیه فیلم جیمز باند Skyfall مقایسه کرد و گفت: “من می توانم بگویم که Uncharted یکی از بهترین فرنچایزهای اکشن در تاریخ بازی است.” کارگردان Avengers به ​​کار روی بازی های دیگر از جمله Resident Evil ادامه داد.

برادران روسو همچنین Resident Evil Village و It Takes Two را بررسی می کنند، سپس نظرات خود را در مورد صحنه Rat King در The Last of Us 2 بیان می کنند. جو روسو می گوید: “این یکی از بهترین بازی های تاریخ است.” لیست آس مانند صفحه ای است که از فیلمنامه اسپیلبرگ پاره شده است.» بدون شک توسعه دهندگانی که در Nuttydog کار می کنند از چنین تعریفی استقبال می کنند و یکی از مهم ترین افراد سینمای هالیوود از یک استودیو بازی تمجید می کند که به ندرت اتفاق می افتد.

بازی The Last of Us 2 بهترین است

آخرین اخبار بازی The Last of Us

خبر دیگر اینکه بروس استورلی یکی از کارگردانان بازی Last of Ace استودیوی خود را با پیشکسوتان سونی تشکیل داده و به دنبال ساخت بازی هایی با داستان کوتاه است. آگهی استخدام نشان می دهد که توجه استودیو بر روی هر دو جنبه گیم پلی و داستان متمرکز است و در عین حال مکانیزم هایی را ایجاد می کند که در نهایت تجربه ای احساسی و غنی را برای بازیکن فراهم می کند. روح و قلب Nuttydog به نظر می رسد به استودیوی جدید سرازیر شود.

بروس استارلی در سال 2017 Nuttydog را ترک کرد و در آن زمان گفت که این سخت‌ترین تصمیم زندگی‌اش بوده و او صنعت بازی را ترک می‌کند بدون اینکه بداند در آینده چه خواهد شد. علاقه او به ساخت بازی باعث شد دوباره به سراغ گیمرها برگردد. WildFlower Interactive در حال حاضر افراد زیادی از جمله انیماتور سابق Nuttydog و همچنین توسعه دهندگان از Callof Duty تا Abzu را در کارنامه خود دارد. لازم به ذکر است که Nutty Dog به زودی بازی The Last of Us 1 را برای PS5 منتشر خواهد کرد و این موضوع سر و صدای زیادی ایجاد کرده است.

بازی The Last of Us 2 یکی از بهترین بازی های دهه اخیر به حساب می آید و نظرات مختلفی در مورد آن وجود دارد. بسیاری از مردم داستان متفاوت این بازی را نپسندیدند و به تغییر جهت داستان اعتراض کردند. نطر شما چی هست؟ آیا The Last of Us 2 بهترین بازی است؟

منبع: GamesRadar