منو سایت

The Great Sword of the Elden Ring: How To The Sword of the Dragon Slayer Guts از Berserk

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Great Sword of the Elden Ring: How To The Sword of the Dragon Slayer Guts از Berserk

شمشیر بزرگ الدن رینگ، تکان دادن سر نه چندان ظریف به مانگای تاثیرگذار برسرک کنتارو میورا، مال شماست – با فرض اینکه شجاعت آن را داشته باشید. شمشیر بزرگ یک سلاح قدرتمند برای هر ساخت و ساز مبتنی بر نیرو است، اگرچه در Caelid پنهان است، منطقه ای که اغلب در بازی های اولیه کشنده است. با این حال، اگر برنامه ریزی خوبی داشته باشید، می توانید بدون آسیب (خیلی) مخفیانه وارد شوید و آن را به دست آورید.

چگونه شمشیر بزرگ را در حلقه الدن بدست آوریم

شمشیر بزرگ در شمال غربی کیلید، در جاده ای است که به سمت جنوب به کلیسای جامع اژدها منتهی می شود. ساده ترین راه برای رسیدن به آنجا این است که از کلیسای در حال دود شروع کنید و فقط مسیر شرق را دنبال کنید. اگر هنوز از Caellid یا North Limgrave بازدید نکرده‌اید، می‌توانید با رفتن به شمال کلیسای سوم Marika یا دنبال کردن جاده در شرق کلبه Stormhill از روی پل به کلیسای Smoldering برسید.

محل قرارگیری شمشیر بزرگ در حلقه الدن
محل قرارگیری شمشیر بزرگ در حلقه الدن

شمشیر بزرگ در گاری گنج رها شده در کنار جاده است. مشکل اینجاست که دو سگ غول پیکر زامبی از او محافظت می کنند. در ابتدا و در اواسط بازی، این دشمنان می توانند به راحتی شما را با نیش های سریعی که تلو تلو می خورد، غرق کنند، بنابراین توصیه می کنیم که با حملات از راه دور یا سوار بر اسب (یا هر دو) با آنها مقابله کنید. آنها را پایین بیاورید، سپس با کارت تعامل کنید تا شمشیر را بگیرید.

آیا شمشیر بزرگ ارزش حلقه قدیمی را دارد؟

اگر از یک شخصیت مبتنی بر قدرت استفاده می کنید، درست است. بدون پیشرفت، ویژگی فیزیکی شمشیر بزرگ 162 است که آن را به یکی از قوی ترین شمشیرهای عظیم در بازی تبدیل می کند. شما باید 31 قدرت و 12 مهارت برای تسلط بر آن

ما نوازش سگ را توصیه نمی کنیم.
ما نوازش سگ را توصیه نمی کنیم.

آمار شمشیر بزرگ

شمشیر بزرگ اینگونه چیده شده است.

حمله کنید

  • حمله فیزیکی: 164
  • بحرانی: 100

امنیت

  • فیزیک: 67
  • جادو: 50
  • آتش سوزی: 50
  • فلش: 50
  • مقدسین: 50
  • افزایش: 38

مقیاس بندی

چاپ، توانایی ویژه، اما کمی شرم آور است. علاوه بر این که یک مهارت رایج است، تنظیم کردن و اجرای صحیح به زمان نیاز دارد. شما باید دکمه مهارت را فشار دهید و سپس یک حمله قوی را دنبال کنید تا آن را از بین ببرید. اگر به ندرت از مهارت‌ها استفاده می‌کنید یا فقط می‌خواهید شمشیر بزرگی داشته باشید که ضربه محکمی بزند، این خیلی مهم نیست.

از جنبه روشن، یک سلاح معمولی در نظر گرفته می شود، به این معنی که می توانید شمشیر بزرگ را با استفاده از سنگ های آهنگر معمولی ارتقا دهید. اگر به چند امتیاز بیشتر در قدرت خود نیاز دارید، برخی از بهترین مناطق برای تشکیل هزاران رون را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.