منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • The Elder Scrolls Online: High Isle – تاریخ انتشار، داستان جدید و هر آنچه می دانیم

The Elder Scrolls Online: High Isle – تاریخ انتشار، داستان جدید و هر آنچه می دانیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
The Elder Scrolls Online: High Isle - تاریخ انتشار، داستان جدید و هر آنچه می دانیم

MMORPG Bethesda و ZeniMax Online، The Elder Scrolls Online، به رشد خود ادامه می‌دهد و پس از اینکه اخیراً به نقطه عطف بیش از 20 میلیون بازیکن رسیده است، به رشد خود ادامه می‌دهد. فصل بعدی The Elder Scrolls Online تابستان امسال می‌آید و بازیکنان را به بخش بی‌سابقه‌ای از Tamriel می‌برد و یکی از نژادهای کمتر مطالعه‌شده فرنچایز Elder Scrolls، Bretons را در کانون توجه قرار می‌دهد. این جزیره High Isle نام دارد و بخشی از ماجراجویی طولانی‌مدت امسال Elder Scrolls Online Legacy of the Bretons است. در اینجا چیزی است که باید در مورد ماجراجویی بزرگ بعدی Elder Scrolls بدانید.

تاریخ انتشار و پلتفرم ها

The Elder Scrolls Online: High Isle در تاریخ 6 ژوئن برای بازیکنان PC، Mac و Stadia عرضه می شود. بازیکنان کنسول PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X | S باید کمی بیشتر منتظر بمانند، زیرا فصل جدید در 21 ژوئن ارائه می شود.

در حال پخش: The Elder Scrolls Online: تریلر بازی High Isle

تاریخ سیاسی High Isle

جادوگر صعودی و استاد صعودی توطئه می کنند.
جادوگر صعودی و استاد صعودی توطئه می کنند.

داستان High Isle به عنوان بازگشتی به ریشه های فرنچایز توصیف می شود، داستانی واقعی تر و واقعی تر از جناح ها، سیاست و دسیسه. این یک انحراف از دیگر فصل‌های جدیدتر بازی است که در آن بازیکنان با تهاجمات و تهدیدات شیطانی از انتهای جهان مبارزه می‌کنند. در High Isle، بازیکنان توطئه‌ای را کشف می‌کنند که می‌خواهد مذاکرات مخفیانه صلح سازمان‌دهی شده توسط گروه بشردوستانه Steadfast را مختل کند، که می‌تواند به جنگ سه پرچمی ادامه‌دار در بازی پایان دهد.

این توطئه توسط Order of the Ascendant انجام می شود، یک گروه جدایی طلب به رهبری ارباب اسرارآمیز Ascendant Lord و Ascendant Magus، دو شخصیتی که در سایه عمل می کنند و بازیکنان هویت آنها را در طول سرشان فاش می کنند. بازیکنان می‌توانند در مورد جامعه عالی برتون و فرهنگ جوانمردانه آن از طریق ماموریت‌های جانبی مختلف High Isle که باید برای طرفداران Elder Scrolls جذاب باشد، اطلاعات بیشتری کسب کنند. قبل از این فصل جدید، هیچ دانشی در مورد High Isle وجود نداشت، زیرا از سال 1998 تنها در یک نقشه در The Elder Scrolls Adventures: Redguard ظاهر شد و به ZeniMax Online اجازه داد تا تاریخ و دانش منطقه High Isle را از ابتدا با همکاری بسازد. با استودیوی بازی سازی Bethesda.

مناطق جدید و محتوای High Isle

جامعه برتون به شوالیه هایش معروف است.
جامعه برتون به شوالیه هایش معروف است.

فصل High Isle Elder Scrolls Online بازیکنان را به مجمع الجزایر Systres می برد، که از دو جزیره تشکیل شده است – جزیره عالی و جزیره زندان Amenos. بازیکنان می توانند هر دو را کاوش کنند. High Isle مظهر فرهنگ برتون است، با قلعه‌های الهام‌بخش، زمین‌های مسابقات وسیع و صخره‌های دریایی باشکوه، مکانی که طبقه بالای جامعه برتون به آنجا سفر می‌کنند تا از همه چیز دور شوند و از استراحت و آرامش لذت ببرند. از سوی دیگر، آمنوس یک جزیره جنگلی بارانی است که جامعه برتون در آن بدترین جنایتکاران و زندانیان سیاسی خود را می فرستد تا در مبارزه برای بقا از خود مراقبت کنند.

طبق گفته ZeniMax Online، داستان اصلی High Isle و ماموریت‌های جانبی مختلف آن، تقریباً 30 ساعت محتوای جدید را نشان می‌دهد. بخشی از این محتوا شامل Dreadsail Reef جدید است، یک تست 12 نفره که در آن بازیکنان با گروهی از دزدان دریایی تشنه به خون مبارزه خواهند کرد که از نظر دامنه شبیه به تست Rockgrove است. دو همراه جدید نیز می توانند استخدام شوند، آمبر، جادوگر کاجیت، و ایزوبل ولوآ، شوالیه برتون. علاوه بر این، High Isle یک رویداد جهانی جدید به نام Volcanic Vents را ارائه خواهد کرد که بازیکنان می توانند در آن شرکت کنند. مانند فصل‌های قبلی در Elder Scrolls Online، بازیکنان برای تجربه High Isle مجبور نیستند محتوای قدیمی را مرور کنند و در عوض می‌توانند بلافاصله به هر محتوایی که بیشتر به آن علاقه دارند، از جمله مناطق جدید High Isle بپرند.

بازی با ورق Tales of Tribute

دو بازیکن برای بازی یک دور از Tales of Tribute آماده می شوند.
دو بازیکن برای بازی یک دور از Tales of Tribute آماده می شوند.

یکی از بزرگترین موارد اضافه شده به High Isle، بازی کارتی جدید در دنیای Tales of Tribute است. Tales of Tribute که به عنوان یک سازنده منابع مسابقه ای توصیف می شود که در آن بازیکنان برای کسب امتیاز پیروزی بیشتر از حریف خود به رقابت می پردازند، Tales of Tribute را می توان در برابر NPC های مختلف در سراسر جهان به عنوان بخشی از یک خط داستانی PvE یا علیه سایر بازیکنان بازی کرد. برای بازی Tales of Tribute، بازیکنان در مجموع چهار عرشه حامی (دو دسته از هر بازیکن) را به هم می زنند و سپس به کشیدن کارت از آن دسته مشترک ادامه می دهند. از آنجایی که عرشه ها با هم مخلوط می شوند و توسط هر دو بازیکن استفاده می شود، کهنه سربازانی که کارت های بیشتری را باز می کنند یا ارتقا می دهند، مزیت مادی واضحی نسبت به بازیکنان جدیدتر نخواهند داشت.

در مجموع هشت عرشه پاترون در زمان راه اندازی وجود خواهد داشت که هر کدام شامل 20 کارت یا بیشتر است که به صورت موضوعی به هم متصل شده اند و دارای مکانیک منحصر به فرد هستند. بازیکنان پس از اتمام درس Tales of Tribute در بازی، چهار دک را باز می‌کنند و چهار دک دیگر را از طریق بازی باز می‌کنند. کارت‌های موجود در این دسته‌ها را می‌توان با بالا رفتن از رتبه‌های رقابتی بازی، تکمیل دستاوردها یا سایر فعالیت‌ها در Elder Scrolls Online بهبود بخشید.

وقتی صحبت از یک بازی واقعی Tales of Tribute به میان می‌آید، بازیکنان باید منابعی مانند سکه‌ها را جمع‌آوری کنند تا کارت‌هایی را خریداری کنند که می‌توان آن‌ها را بازی کرد و جلوه‌های مختلفی مانند ارائه سکه‌های اضافی، توانایی کشیدن کارت‌های اضافی و موارد دیگر را ارائه کرد. دو راه برای برنده شدن در Tales of Tribute وجود دارد، یا با کسب 40 امتیاز پیروزی در مقابل حریف، یا با جلب لطف هر چهار حامی بازی به طور همزمان. هر کارتریج هزینه ها و الزامات خاص خود را دارد که باعث می شود هر چهار کارتریج را به طور همزمان راضی نگه دارید.

علاوه بر هیجان پیروزی، بازی Tales of Tribute جوایز متعددی از جمله طلا، مواد مصرفی، مصالح ساختمانی، لوازم آرایشی، کریستال های تبدیل کننده، اثاثیه منزل و موارد دیگر را نیز در اختیار بازیکنان قرار می دهد که می توان از آنها در سایر جنبه های Elder Scrolls Online استفاده کرد.

قیمت ها و پیش سفارش

پاداش‌های پیش‌سفارش شامل یک اسب جدید، یک حیوان خانگی و دو افزایش دوبل XP است.
پاداش‌های پیش‌سفارش شامل یک اسب جدید، یک حیوان خانگی و دو افزایش دوبل XP است.

The Elder Scrolls Online: High Isle در حال حاضر برای پیش‌سفارش در دسترس است و این به بازیکنان چندین مزیت اضافی از جمله دسترسی فوری به Palefrost Elk می‌دهد. سایر موارد از قبل سفارش داده شده، از جمله توله سگ شوالیه شعله، کت و شلوار لباس خصوصی Abecean، صندوقچه Dark Chivalry، سه کارت گنج High Isle و دو اسکرول XP دوتایی، پس از عرضه High Isle در تاریخ 6 ژوئن برای PC، Mac به بازیکنان داده خواهد شد. و Stadia و 21 ژوئن برای کنسول.

نسخه استاندارد High Isle با قیمت 40 دلار با نسخه کلکسیونی 50 دلار به فروش می رسد که شامل آیتم های اضافی درون بازی مانند Armenos Ornaug’s Mountain، Balfiera Senche’s Baby Pet، Ascendant Knight Outfit، Hoard of the Schemers Memento و بسته ای با احساسات است. از جزیره هایل. بازیکنان برای بازی High Isle باید نسخه اصلی Elder Scrolls Online را داشته باشند، با این گزینه که هم بازی اصلی و هم High Isle را با هم به قیمت 60 دلار خریداری کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.