منو سایت

Tango Gameworks بازی موبایل Hero Dice را فقط در ژاپن معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Tango Gameworks بازی موبایل Hero Dice را فقط در ژاپن معرفی کردTango Gameworks بازی موبایل Hero Dice را فقط در ژاپن معرفی کرد

Tango Gameworks، استودیوی تحت مالکیت Bethesda که سازنده The Evil Within و Ghostwire: Tokyo آینده است، از جدیدترین پروژه خود رونمایی کرده است: یک بازی روی تخته موبایل / بازی هیبریدی اکشن برای چهار بازیکن به نام Hero Dice.

Hero Dice یک بازی انحصاری ژاپنی مبتنی بر نوبت است که از تاس و سایر ویژگی های یک بازی رومیزی در یک بازی اکشن برای مبارزه با قهرمانان استفاده می کند. بازیکنان با انداختن تاس در هر نوبت، قدرت حمله شخصیت خود را تعیین می‌کنند، اما می‌توانند با استفاده از کارت‌ها، جلوه‌های خاصی را نیز به میدان نبرد اضافه کنند.

Hero Dice در حال حاضر برای پیش‌ثبت‌نام در ژاپن برای دستگاه‌های iOS و Android در دسترس است، اگرچه پنجره راه‌اندازی شناخته شده در حال حاضر یک «بهار 2022» غیر اختصاصی است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

Tango Gameworks توسط خالق Resident، Evil Shinji Mikami در مارس 2010 تاسیس شد و در نهایت 7 ماه بعد توسط Bethesda خریداری شد. این تیم روی هر دو بازی در فرنچایز Evil Within کار کرده است و همچنین Ghostwire: Tokyo را در 25 مارس منتشر خواهد کرد. پس از اینکه مایکروسافت شرکت مادر Bethesda، ZeniMax Media را در مارس 2021 خریداری کرد، هر دو Bethesda و Tango اکنون بخشی از برند Xbox هستند.