منو سایت

Switch را انتخاب کنید و انحصاری های PS5 B2G1 رایگان در GameStop هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Switch را انتخاب کنید و انحصاری های PS5 B2G1 رایگان در GameStop هستند

Switch را انتخاب کنید و انحصاری های PS5 B2G1 رایگان در GameStop هستند

این یک هفته عالی برای اضافه کردن بازی ها به تاخیر خود است. چند خرید دو، یک بازی رایگان دریافت کنید. فروش بازی در حال حاضر در حال انجام است و GameStop جدیدترین خرده فروشی است که به این اکشن ملحق شده است. بیش از 1200 بازی در تبلیغات GameStop گنجانده شده استو این یکی از موارد نادری است که یک رویداد رایگان B2G1 در GameStop بر روی بازی های جدید تمرکز می کند. تبلیغات GameStop مخصوصاً برای کنسول های انحصاری نینتندو سوییچ و پلی استیشن خوب است.

برخی از بهترین بازی های نینتندو سوییچ در این فروش گنجانده شده اند و حتی برای برخی از بازی ها تخفیف های اضافی نیز در نظر گرفته شده است که این معامله را حتی شیرین تر می کند. به عنوان مثال، The Legend of Zelda: Breath of the Wild به 40 دلار کاهش یافته است، Super Mario Bros. U Deluxe 44 دلار و Super Mario Odyssey 50 دلار است. افسانه Zelda: Skyward Sword HD، Donkey Kong Country: Tropical Freeze و Fire Emblem: Three Houses نیز در این تبلیغ گنجانده شده است.

دارندگان PS5 همچنین مجموعه خوبی از انحصاری ها برای انتخاب دارند، از جمله سه مورد از موفقیت های منتشر شده در پلی استیشن 5 در سال گذشته: Ratchet & Clank: Rift Apart، Returnal و Ghost of Tsushima: Director’s Cut. هر سه این بازی ها در لیست ما از بهترین بازی های PS5 قرار دارند.

ما برخی از نکات برجسته تبلیغات را در زیر گردآوری کرده ایم، اما حتما به وب سایت GameStop بروید و بازی های خاصی را که به دنبال آن هستید جستجو کنید. شما همچنین می خواهید بازی های واجد شرایط را با آن مقایسه کنید آمازون و هدفزیرا هر دو خرده فروش در حال حاضر فروش رایگان B2G1 دارند.

فروش رایگان بازی GameStop B2G1