منو سایت

Survivor رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Survivor رسما معرفی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، EA و Respawn Entertainment به طور رسمی دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را با عنوان Star Wars Jedi: Survivor اعلام کردند.

مدت هاست که در رسانه های مختلف شایعه شده بود که دومین بازی از سری Star Inc به طور جداگانه معرفی شده است: Flan Order. مشخص شده که نام این اثر به جز: Survivor خواهد بود Star Inc. حالا پس از ماه‌ها شایعات و گمانه‌زنی‌ها، استودیوی الکترونیک آرتز و پاسخ‌گوی سرگرمی رسماً از Star Wars Jedi: Survivor در جشن جنگ ستارگان رونمایی کردند. این بازی سال آینده بر روی پلتفرم های PC، PlayStation 5، Xbox S Series و Xbox X Series به استثنای کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد.

Star Wars Jedi: Survivor دارای همان قهرمان داستان Star Wars Jedi: Fallen Order است و از نظر تاریخچه پنج سال از بازی قبلی عقب است. این قهرمان که کال کسیس نام دارد، به عنوان یکی از اعضای دیگر به فرار از امپراتوری و بازپرسان آن ادامه می دهد. برخلاف بازی اول، به نظر می رسد Grand Inquisitor نقش مهم و تاثیرگذاری را در Star Wars Jedi: Survivor ایفا کند.

تریلر مقدماتی بازی Star Wars Separate: Survivor نشان می دهد که کل بازیگران، به جز BD-1، هیچ کدام از متحدان خود را در Star Wars Separate: Flan Order ندارند و تنها هستند. نور سایبری او که برای بازیابی آن سخت تلاش می کند نیز به دست امپراتوری افتاده است. همه این شرایط دست به دست هم می دهد تا بفهمیم شخصیت اصلی بازی Star Inc: Survivor اصلا وضعیت خوبی ندارد.

Star Wars Jedi: Survivor Star Inc به طور جداگانه

داستان بازی Star Wars Jedi: Survivor مربوط به پنج سال پیش از بازی قبلی است

قبل از پایان Star Wars Jedi: Fallen Order، تیم ما به این فکر می کرد که چگونه می تواند تمام ماجراهای بادی و سایر شخصیت ها را در بازی بعدی ادامه دهد. در Star Wars Separate: Survivor، ما با Lucasfilm Games کار می کنیم تا میراث Star Wars Separate: Flan Order را ادامه دهیم. ما از فناوری مدرن برای ایجاد نبردهای پویاتر و داستان های سینمایی استفاده خواهیم کرد تا کل داستان را با رشد و زنده ماندن در مواقع خطرناک گسترش دهیم. ما انتظار داریم که اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در اواخر سال جاری ارائه شود.

داگلاس رایلی، معاون ارشد Lucasfilm Games می‌گوید: «میلیون‌ها طرفدار جنگ ستارگان مجذوب کل تاریخچه بازیگری هستند و ما مشتاقانه منتظر همکاری با استودیو Rispaun برای ادامه این داستان حماسی هستیم. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که Star Wars Jedi: Survivor و فصل بعدی ماجراهای All Castis را ارائه می‌کنیم.»

Star Wars Jedi: Fallen Order یکی از بهترین آثار سال های اخیر است. این بازی که توسط Respawn Entertainment ساخته شده است، بیشتر به خاطر سری Titanfall و بازی Apex Legends شناخته شده است. در قالب Star Wars Separate: Flan Order، این استودیو یک کمپین داستانی تک نفره را با مکانیک های نقش آفرینی ترکیب می کند و دوران جدیدی را برای بازی های Star Wars به ​​ارمغان می آورد.

نظر شما در مورد Star Inc. بازی انفرادی: Survivor چیست؟ آیا این اثر همان اثر قبلی را خواهد داشت؟ آیا تا به حال Star Wars Jedi: Fallen Order را تجربه کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN