منو سایت

Survivor در سه ماهه اول سال 2023 اکران خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Survivor در سه ماهه اول سال 2023 اکران خواهد شد

بر اساس آخرین اخبار بازی، الکترونیک آرتز در جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرد که تا پایان اسفند سال آینده یک IP بزرگ منتشر خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که آی پی بزرگ به معنای جنگ ستارگان و بازی جنگ ستارگان جدی: بازمانده (جنگ ستارگان جدی: بازمانده) باشد.

بسیاری از گیمرها Respawn Entertainment را می شناسند، استودیویی که توسط وینس زمپلا و جیسون وست، خالقان سری Call of Duty، برای انتشار Titanfall و Apex Legends تأسیس شده است. با این حال، EA به عنوان صاحب Respawn Entertainment تصمیم گرفت که وظیفه ساخت یک بازی Star Wars را به آنها بسپارد. حاصل این اقدام بازی Star Wars Jedi: Fallen Order می باشد که در سال 2019 منتشر شد.موفقیت تجاری این اثر و همچنین استقبال منتقدان باعث شد تا دنباله آن تحت عنوان Star Wars Jedi ارائه شود: بازمانده تاکنون هیچ تاریخ رسمی برای این اقتباس از دنیای جنگ ستارگان تعیین نشده است. اما اخباری منتشر شده که از عرضه آن در اوایل سال آینده خبر می دهد.

الکترونیک آرتز به تازگی گزارش مالی خود را برای سه ماهه دوم سال 2023 منتشر کرده است. مشخص شد که این شرکت انتظار دارد یک IP بزرگ را در سه ماهه چهارم سال مالی 2023 منتشر کند که در 31 مارس 2023 (11 آوریل 1402) به پایان می رسد. EA قصد دارد بازی هایی از جمله Dead Space، PGA Tour، Super Mega Baseball و Wild Hearts را در اوایل سال 2023 منتشر کند.

Star Wars Jedi: Survivor Star Wars Jedi: Survivor Star Wars

انتشار اخبار Star Wars Jedi: Survivor در ماه دسامبر

طبق گزارش های قبلی، این احتمال وجود دارد که اثر مذکور Star Wars Jedi: Survivor محصول جدید استودیو Respawn Entertainment باشد. آخرین شایعات حاکی از آن است که دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order تا پایان ماه مارس منتشر خواهد شد.

گفته می‌شود که Electronic Arts و Respawn Entertainment قصد دارند جزئیات بیشتری در مورد بازی جدید Star Wars Jedi در ماه دسامبر به اشتراک بگذارند. همچنین اذعان می شود که این روند در نهایت با اعلام رسمی تاریخ انتشار و ارائه بازی Star Wars Jedi: Survivor در ماه مارس به پایان خواهد رسید.

Star Wars Jedi: Survivor برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این اثر چیست؟ آیا برای تجربه آن لحظه شماری می کنید؟ آیا فکر می کنید Star Wars Jedi: Survivor مانند کارهای قبلی خوب عمل خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt