منو سایت

Summer Game Fest 2022 با نمایش زنده آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Summer Game Fest 2022 با نمایش زنده آغاز می شود

Summer Game Fest 2022 با نمایش زنده آغاز می شود

درست پس از لغو کامل E3 2022 که در اینترنت ظاهر شد، Summer Game Fest با اطلاعات بیشتری در مورد آنچه بازدیدکنندگان می توانند انتظار داشته باشند داغ شد. بسیار فرصت طلب، بسیار صاف و بسیار شبیه به آخرین غباری که بر قبر E3 2022 لگد می زند.

سال 2022 با یک رویداد زنده به نام “نمایش شروع” به میزبانی جف کیلی آغاز خواهد شد. نمایش Kickoff در Summer Game Fest 2022 شامل اولین نمایش جهانی خواهد شد و iam8bit و Double Fine در بخش Days of the Devs ظاهر خواهند شد. بقیه جشنواره شامل “مجموعه پخش زنده دیجیتال” خواهد بود. هنوز مشخص نشده است که کدام توسعه دهندگان و ناشران در Game Fest نشان خواهند داد.

در حال پخش: اکتشاف کارگردان Death Stranding جشنواره بازی تابستانی 2021

تاریخ برگزاری Summer Game Fest هنوز تایید نشده است، اما مانند سال گذشته، در ماه ژوئن برگزار خواهد شد. Game Fest در سال 2021 شاهد برخی از اعلانات مهم مانند تاریخ انتشار Elden Ring، برنامه فصل 4 Call of Duty و موارد دیگر بود. اطلاعیه های سال 2021 نیز کمی بیش از حد پر از تبلیغات بود، اما بیایید امیدوار باشیم که امسال این موضوع اصلاح شود.

لغو E3 2022 توسط ESA هنوز یک راز است – این سازمان دلیل دقیقی ارائه نکرده است – اما گفته است که E3 در سال 2023 بازخواهد گشت. سوال این است: آیا باید؟ در آگهی درگذشت گیم اسپات برای E3، می‌توانید توضیحات و نظر استیو واتس را در مورد آنچه که E3 را به عدم محبوبیت فعلی و وضعیت افول آن سوق داد، بخوانید.